Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Jedinečný pobyt v Grand Hotel Stamary**** v Zakopanom

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Grandhotel Stamary**** Zakopané - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dano

Dobry den, mal by som zaujem o pobyt s polpenziou budúci tyzden na 4 dni pre 2 osoby + dieta do 2 rokov , Mate nieco volne?
Dakujem

Grandhotel Stamary****

Dzień dobry,
niestety nie mamy wolnych pokoi.
Mogę zaproponować 17–24.03

Juraj Knazovicky

Dobry den, mate volnu izbu pre dve osoby 15–17.2 2019 dzienki za odpoved

Grandhotel Stamary****

Dzień dobry,
Mamy jeszcze wolne ostatnie pokoje.

Andrea

Dobrý večer
Máte voľnú izbu na tento víkend? Od piatku do nedele
Ďakujem

Grandhotel Stamary****

dzień dobry,
niestety nie mamy wolnych miejsc.

Denisa

Dobry den, je mozny pobyt so psikom? (fenka, nesteka, nerobi problemi ziadne, je zvyknuta cestovat a chodit po hoteloch).
Dakujem

Grandhotel Stamary****

Dzień dobry,
Niestety, nie przyjmujemy zwierząt w hotelu.

Júlia

Dobrý deň , chcela by som sa spýtať či nemáte voľne termíny na január 2019 . Pre dve osoby plus dieťa do 1 roka.Dakujem.

Grandhotel Stamary****

Dzień dobry,
Mamy wolny termin od 6.01 do 18.01.2019
Dzieci do lat 4 maja pobyt bezpłatny
Pozdrawiam

Júlia

Dobrý deň , máte prosím ešte nejaké voľne termíny na január 2019 ? Ďakujem

Grandhotel Stamary****

Dzień dobry, Mamy wolny termin od 6.01 do 18.01.2019

Jana

Dobry den, je mozne ist na 4 dnovy pobyt zakupenim dvoch voucherov? Termin maj 2019.
Dakujem

Grandhotel Stamary****

Dzień dobry,
Tak, oczywiście, trzeba kupić dwa vouchery.

Melissa

Good evening, I would like to buy the voucher for the period of 23.11.-25.11.2018, however you state that the accommodation is in LUXURY rooms but some people complained. So I would like to ask if the room is the ECONOMY Double Room or DOUBLE Room or DELUXE Double Room? I am planning this voucher as a present for my boyfriend for his birthday so I am looking for an exceptional room. Thank you, Melissa

Grandhotel Stamary****

Dear Melissa,
The voucher is for 2 person in DELUX double room

Pata

Dobry den,disponuje hotel izbami s 2 pristelkami /deti 10 rokov/ ?
Chcela by som si zakupit voucher,neviem vsak,ci bude mozne vyuzit voucher a za deti doplatit alebo potrebujeme rodinnu izbu?

Grandhotel Stamary****

Możemy zaproponować pokój premium z dostawką w postaci 2-os rozkładanej sofy.
Koszt pobytu dzieci 79zł/dobę/dziecko ze śniadaniem.

Kamil Štupák

Dobry den,
chcem sa spytat, ked si objednam bez terminu je mozne to vyuzit v termine 16.11–18.11.2018? Online rezervacia je mozna na 16.11.2018 alebo 18.11.2019. Na 17.11.2018 to nie je mozne, z coho mi vyplyva ako keby tieto kupony nebolo mozne vyuzit pocas vikendu, pretoze kazdy vikend v novembri je takto.
Prajem pekny den.

Grandhotel Stamary****

We can offer the room 23–25.11.

Mgr. Katarína Polaščíkova

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať či máte voľný termín na 25.11.- 27.11.,26.11.- 28.11. Alebo 02.12.- 04.12.. A ešte mám zlavovy kupón, ktorý som dostala ako darček v hodnote 50 eur ci si ho môžem uplatniť a ako…ďakujem

Grandhotel Stamary****

Dear Madame,
The only dates possible is 2–4.12.
Kind regards

Veronika Maslova

Dobry den, mame zaujem o jesenny pobyt s polpenziou pre dvoch dospelych a dve deti (8r a 2roky) na datum od 30.11. do 2.12. cize piatok,sobota,ne­dela. Mate na tento termin este volnu izbu? Pri objednani na tento termin mi to uz zial nefunguje.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Veronika,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín sa môžete informovať priamo u prevádzkovateľa na tel. čísle +48 18 2024 510, alebo e-mailom na adrese hotel@stamary.pl.
Nakoľko sa jedná o zahraničný hotel, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ máte s komunikáciou problémy, neváhajte nás s Vašou požiadavkou kontaktovať na podpora@zlavomat.sk a my Vám s rezerváciou radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Simona

Dobrý deň,
práve sme si objednali Voucher a vyplatili,
rezervujeme si pobyt v termíne od 30.10.2018 do 2.11.2018 , 2 dospelí a 1 dieťa s polpenziou, s tým , že si 1 den doplatíme ,
poprosím o potvrdenie našej rezervácie… neprišlo nám zatiaľ nič…

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Simona,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321 a radi Vám poradíme.

Prajem Vám krásny deň.

barbora kačíreková

Dobrý večer,

Chcela by spýtať či by bolo možné zakúpiť pobyt s prístelkom od 29.10 do 31.10.

Dakujem

Grandhotel Stamary****

Dzień Dobry,
W terminie 29–31.10.2018 po­siadamy jeszcze wolne pokoje. Zapraszam do dokonania rezerwacji.
Pozdrawiam,
Barbara Klecha

Simona

Dobrý deň,

je možné ubytovanie pre 3 osoby ,2 dospelí a 1 dieťa od 30.10.2018 do 2.11.2018, s polpenziou.

Ďakujem.
 Simona

Grandhotel Stamary****

Szanowna Pani,

Tak posiadamy wolne pokoje w terminie, o który Pani pyta. Jeśli voucher jest długoterminowy to prosimy o przesłanie nr vouchera na naszego maila hotel@stamary.com.pl. Dodatkowy koszt za dziecko to 99 zł za dobę ( jeśli jest w wieku 5–12) lub 169 zł za dobę ( powyżej 13 lat). Ceny podane są z obiadokolacjami.

Z poważaniem,
Joanna Pędziwiatr

Jan Letko

Dobrý deň,
Mali by sme záujem o jesený pobyt s polpenziovu pre dve osoby, na dve noci
môžete mi prosím preveriť dostupnosť alebo obsadenosť izieb v termíne 19–21.10 2018

Grandhotel Stamary****

Szanowny Panie,

Posiadamy wolne pokoje w terminie 19–21.10 2018. Jeśli voucher dotyczy jest długoterminowy to prosimy o przesłanie nr vouchera na naszego maila hotel@stamary.com.pl.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
Joanna Pędziwiatr

Michaela Pánisová

Dobrý deň, dalo by sa tento pobyt zakúpiť na 3 noci? (alebo si doplatiť priamo v hoteli ešte jednu noc?).

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Michaela,

ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ, momentálne máme v ponuke pobyty na 2 noci, preto v prípade záujmu je možné si doplatiť ďalšiu noc priamo v hoteli.

Prajem Vám krásny deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore