Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

TRICKLANDIA! Vstupenka do galérie trick-artu a optických ilúzií!

4,8 / 5 Tricklandia Starý Smokovec  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Igor

Dobrý deň, chcel by som sa Vás opýtať či je návšteva u vás vhodná aj pre ľudí v dôchodkovom veku?

Tricklandia

Dobrý deň, áno Galéria je vhodná aj pre ľudí v dôchodkovom veku.
S pozdravom Tina Tricklandia

Tricklandia

Dobrý deň, áno Galéria je vhodná aj pre ľudí v dôchodkovom veku.
S pozdravom Tina Tricklandia

Adel

Dobrý večer,chcela by som sa informovať že ak vás navštívime cez víkend tak sa dá zaplatiť na mieste pôvodnou cenou 9eur? Ďakujem

Tricklandia

Dobrý večer Adel, áno, presne tak. Nezabudnite však, prosím, na rezerváciu na našom webe www.tricklandia.sk
Tím TrickLandia

Josef Masek

Dobrý den, pokud si přes Zlavomat koupím vstupy do Tricklandie stačí, když budu mít potvrzení o koupi v mobilu? Nebo musím mít vstupenky vytištěné? Předem děkuji za info. S pozdravem Mašek

Tricklandia

Dobrý deň,
stačia nám kódy voucherov v telefóne.
S pozdravom Tina Tricklandia

Dominika

Dobrý večer,chcela by som sa Vás opýtať,kedže som som nepočujúca a mám preukaz ZŤP a môj priateľ – sprievodca.. Takže platili by sme 3,99€ a on priateľ-sprievodca zadarmo ,je to tak? Ďakujem za informácie.

Tricklandia

Dobrý deň,
áno je to tak, pri vstupe sa treba preukázať preukazom ZŤP-s.
S pozdravom Tina Tricklandia

Jana

Dobrý deň.Chceli by sme vstupenky kupit a dat na Vianoce ,ale dobre som pochopila ,že ak zakupim dnes vstupenky platia len do 20.12.2018? Ako sa dá zakupit vstupenky aby sme ich mohli dat na Vianoce a nevieme presný dátum návštevy Tricklandie? cca v na jar v lete 2019?Ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň,
áno vouchery zo zľavomatu môžete využiť do 20.12.2018, v tomto linku nájdete darčekové poukazy, ktoré si môžete objednať: https://www.eshop.dobrahracka.sk/tricklandia-darcekova-poukazka
S pozdravom Tina Tricklandia

Milka Tothova

Dobry den sme z Dss pre postihnutich chceli by sme ist na vystavu 4z preukazom ZTP a sprievodca kolko sa plati.Dakujem

Tricklandia

Dobrý deň,

ak máte preukazy ZŤP so sprievodcom, môžete si zakúpiť zľavnené vstupenky pre ZŤP a Váš sprievodca má vstup zdarma.

S pozdravom Tomáš Tricklandia

Lusy

dobrý deň, platí zlava na zakupenie woucheru pre dôchodcov aj pre výsluhových dôchodcov? dakujem

Tricklandia

Dobrý deň,
každú zľavu treba podložiť preukazom. Ak máte preukaz pre dôchodcov, tak si môžete zakúpiť zľavnenú vstupenku.
S pozdravom Tina Tricklandia

Ivana

Dobry den
Sme rodina s 3 detmi vo veku 4,7,10 rokov. Ake listky si mame kupit? Moze byt jeden dospely s dvoma detmi, alebo na jedno dieta pripada jeden dospely?..Akosi mi nesedi cennik na stranke dobrahracka a na zlavomate
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ivana,

ďakujeme za Vašu otázku. V prípade, ak máte záujem si zakúpiť vstupenky prostredníctvom nášho portálu, pre dospelú osobu je potrebné zakúpiť variant „Vstup pre dospelú osobu do Tricklandie“ a pre dieťa variant „Vstup pre dieťa od 4 do 15 rokov (vrátane) alebo ZŤP a dôchodcovia do Tricklandie“.

Prajem Vám krásny deň.

Petra Jakubová

Dobrý večer, sme veľká rodina: 2× dospelí, 1×dieťa 16r., 1×dieťa 14r., 1×dieťa 11r., 1×dieťa 9r., 1×dieťa 6r. Zarezervovala som si vstupenky na 1.10.2018. Keďže je to sviatok, aká bude suma pre našu celú rodinu? Ďakujem Petra

Tricklandia

Dobrý deň prajem,
ak plánujete Galériu Tricklandia navštíviť počas štátneho sviatku, nie je možné uplatniť vouchery zo Zľavomatu, ale je potrebné si zakúpiť lístky priamo v Galérii Tricklacklandia, podľa aktuálneho cenníka. Rodinný balík pre 4 os. /2dospelý +2deti/-25€, dieťa /4–15rokov/-6€, študent – 8€. S pozdravom Myrec Tricklandia! :D

Tatiana Šatanová

dobrý deň ,keď chcem prísť 2.11 a 1.11 je sviatok ,koľko musím dať dopredu vedieť ,že chcem prísť ?a musím presne na hodinu ?

Tricklandia

Dobrý deň prajem, je potrebné si vytvoriť rezerváciu vopred buď v našom internetovom rezervačnom systéme na stránke www.tricklandia.sk , kde si viete pozrieť aktuálny počet voľných miest na presný dátum a hodinu, prípadne si ju môžete vytvoriť aj telefonicky na tel.: 0911 733 840. /Rezerváciu je dobré si vytvoriť aspoň dva dni vopred pred návštevou Galérie Tricklandia/. Ak plánujete navštíviť Galériu Tricklandia 1.11.20018 /je to štátny sviatok/, v takom prípade si musíte zakúpiť lístky priamo v Galérii Tricklandia, nakoľko Voucher zo Zľavomatu si viete uplatniť len počas pracovných dní. S pozdravom Myrec Tricklandia! :D :D

Andrea Prečuchová Štefanovičová

Dobrý deň,
mňa by tiež zaujímalo, aký lístok si mám kúpiť, keď idem ako sprievod trojročného ZŤP dieťaťa.
Ďakujem.

Tricklandia

Dobrý deň prajem,

ak dieťa má preukaz ZŤPs, jemu zakúpite detský lístok a vy ako sprievod pôjdete zdarma. Keďže dieťa ešte nedovŕšilo 4 roky idete obaja zdarma.
S pozdravom Myrec Tricklandia! :D

Martina Dzugasova

Dobrý deň. Prosím vás, je vstup obmedzený časom?

Tricklandia

Dobrý deň Martina, nie je, ale prehliadka trvá približne 45–60 minút.
Tím TrickLandia

Maria Gavaľova

Dobry den, ak som sprievodca Ztp pre dieta so sprievodcom, platim ako dospely alebo ako ztp? Dakujem za info…

Tricklandia

Dobrý deň Mária, ako sprievod ZŤP vstup neplatíte.
Tím TrickLandia

Jana

Dobrý deň,
kúpili sme lístky do tricklandie, ale nepredpokladali sme, ze je tam obmedzenie upolatnenia len v pracových dňoch, nakoľko to cez týždeň nieje možne:-( Dajú sa lístky stornovať prosím Vás? dakujem Jana

Tricklandia

Dobrý deň,
s Vašou požiadavkou sa odporúčame obrátiť priamo na vip.podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky +421 232 117 321, ktorý Vám určite pomôžu.
S pozdravom
Tomáš Tricklandia

Monika Majerová

dobrý deň chcem sa opýtať dcérka mala v marci tri roky musí si už kúpiť lístok alebo patrí do kategórie do troch rokov zdarma. ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň Monika, do 3 rokov je vstup zdarma, od 4 rokov spoplatnený. Dcérke za vstup platiť nemusíte.
Tím TrickLandia

Veronika Merková

Prosím je zľava platná cez jesenné prázdniny?

Tricklandia

Dobrý deň prajem,

kupóny môžete uplatniť aj počas jesenných prázdnin, ale len počas pracovných dní okrem víkendov a sviatkov.
Je potrebné si vytvoriť rezerváciu vopred na našej internetovej stránke www.tricklandia.sk, v našom rezervačnom systéme.
S pozdravom Myrec Tricklandia! :D

Zuzana

Dobrý večer, platí zľava aj na sobotu 13.10.2018?
Ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň Zuzana, voucher si môžete uplatniť kedykoľvek v pracovných dňoch, t.z. mimo víkendov a sviatkov.
Pekný deň.
Tím TrickLandia

Alžbeta Orlaiová

Zdravím! Ponuka do kedy platí? Dakujem!

Tricklandia

Dobrý deň prajem,
vouchery zo Zľavomatu si môžete zakúpiť do vypredania zásob.
Následne ich môžete uplatniť v našej galérii počas pracovných dní do 20.12.2018.
Pri návšteve Galérie Tricklandia je potrebná rezervácia vopred, buď telefonicky na tel.: 0911 733 840, alebo na našej internetovej stránke www.tricklandia.sk v našom rezervačnom systéme.
S pozdravom Myrec Tricklandia! :D

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore