Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pobyt v krásnom Hoteli Skalny*** v Zakopanom

4,5 / 5 Hotel Skalny*** Zakopané - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Len Inka

Dobrý deň, dnes som písala e mail ohľadom rezervácie na kúpon nikto mi zatiaľ neodpovedal.
Ďakujem Gombarova

Hotel Skalny***

odpowiedź znajdzie Pani na swojej skrzynce mailowej.

Katarina

Dobry den prajem, chcem sa spytat, ci je mozne si priplatit jednu noc navyse s ranajkami a kolko by to stalo. Dostali sme poukaz na dve noci s ranajkami a chceli by sme zostat 3 noci…? Ide konkretne o termin 7.,8.,9.6.2019. (priplati by sme si 6.7)

Hotel Skalny***

Witam,
oczywiście jeżeli mamy tylko dostępny termin, można zostać dłużej.
Kolejna doba to będzie cena połowy pakietu.

Janka Jančokova

Dobry deñ, prosim Vás o info, ako by som objednala pobyt pre 3 dospele osoby a jedno štvorročne dieťa.
Ja s manželom chceme zobrať na pobyt dcéru a jej malého syna.
Ďakujem pekne.

Hotel Skalny***

Dzień dobry,
najlepiej będzie kupić dwa vouchery.

Terézia

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte aj detský bazén.
Ďakujem

Hotel Skalny***

niestety nie mamy brodzika,
Głębokość basenu 120 cm

Liščáková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aké presne sauny máte k dispozícií. Ďakujem za odpoveď

Hotel Skalny***

Mamy 3 sauny,
Saunę na podczerwień, saunę tureckę i saunę fińską.

Karolína

Dobrý deň, chcem sa opýtať keď chcem zakúpiť pobyt pre maminu na Vianoce kedy je možné tento poukaz využiť. Píše tam že až od 1.4 a niekedy do júna, znamená to že napr. január – február by tento poukaz využiť nemohli ? Ďakujem za odpoveď :)

Hotel Skalny***

Witam,
sprzedajemy vouchery na różne terminy.
Aktualnie, nie można kupić pobytu na dwie noce w okresie ferii…

Alexandra

Dobrý deň, máte v ponuke izby pre rodinu (2 dospely a 2 deti – 7 a 14 rokov)? je potrebné si kupiť jeden voucher a nasledne sa daju dokupit pristelky pre deti? Alebo ako mame postupovat?

Hotel Skalny***

Witam,
Standardowo wykupują Państwo pobyt w wybranym przez siebie terminie.
Voucher jest dla dwóch osób,
Za dzieci są dodatkowe opłaty i reguluje się je na recepcji po przyjeździe.

Paula

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci mate este volnu izbu pre dvoch v termine 30.11.-2.12.2018 alebo 7.12–9.12.2018.
Dakujem
 Paula

Hotel Skalny***

Witam, niestety nie mamy wolnych pokoi w podanych terminach.

Miriam

Dobrý deň,
ja by som sa chcela spýtať ako to u Vás funguje. Chceli by sme zakúpiť pobyt v hoteli Skalny-3 dni, polpenzia, cena 139 € ako darček. Ako je to potom s termínom, može si obdarovaná osoba vybrať termín sama od decembra do júna ? Ako zaplatím a zarezervujem daný pobyt v podobe darčeka ?

Hotel Skalny***

Szanowna Pani,
Voucher za 139 Euro dotyczy terminu wiosennego – pomiędzy 01.04.2019 do 18.06.2019. Voucher zimowy kosztuje 159 Euro – od stycznia do końca marca.
Po wykupieniu vouchera osoba, która dostanie voucher musi skontaktować się z hotelem w celu uzgodnienia dostępnego terminu. Po ustaleniu terminu przesyła do nas numer vouchera i dokonujemy na tej podstawie rezerwacji.
Z poważaniem
Ewa Waksmundzka

ERIKA

Dobrý deň,
máte voľné izby na termín od 16.11 do 18.11.2018 , pre dve osoby v cene 99-Eur.
ďakujem

Hotel Skalny***

Szanowna Pani,

W terminie 16–18.11.2018 posiadam wolny ostatni pokój 2-osobowy. Jeżeli życzy sobie Pani dokonać rezerwacji, proszę o przesłanie numeru voucheru.
Z poważaniem
Ewa Waksmundzka

Ľubica Indrišková

Dobrý večer, termín od 9.11.2018 do 11.11.2018 pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe máte v sume 99 Eur voľný ? Ďakujem

Hotel Skalny***

Szanowna Pani,

Niestety w terminie 09–11.11.2018 nie posiadamy wolnych pokoi w Hotelu.
Zapraszam w innym terminie.
Z poważaniem
Ewa Waksmundzka

Veronika Maslová

Dobry den, mame zaujem o jesenny pobyt s polpenziou pre dvoch dospelych a dve deti (8rokov a 2roky) na datum od 30.11. do 2.12. cize piatok,sobota,ne­dela. Mate na tento termin este volnu izbu? Pri objednani na tento termin mi to uz zial nefunguje.

Hotel Skalny***

Dzień Dobry,
W terminie 30.11–02.12.2018 nie mamy już dostępnych pokoi standard.
Dysponujemy jedynie wolnym apartamentem. Dopłata do apartamentu to 229 PLN.
Opłata za dziecko 8letnie : 59 PLN/1 noc ze śniadaniem lub 79 PLN/ 1 noc ze śniadaniem i obiadokolacją.
W celu złożenia rezerwacji prosimy wykupić voucher bezterminowy, przesłać nam jego numer, wówczas wygenerujemy dla Państwa rezerwację na ten termin.
Pozdrawiam,
Barbara Klecha

ErikaUjczová

Dobrý deň,
chcela by som objednať pobyt pre dve osoby ako darček v termíne od 16.11. do 18.11.2018 .
Ktorý pobyt si v takom prípade vybrať bez termínu , či treba rezervovať priamo na Váš -hotel .
A či máte voľné izby ešte na daný termín .
ďakujem Ujczová Erika

Hotel Skalny***

Szanowna Pani,
w terminie 16–18.11.2018r posiadamy jeszcze tylko jeden pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim.
Mogą Państwo dokonać zakupu Vouchera bezterminowego i skontaktować się z Nami meilowo pod adresem skalny@skalny.com.pl
Do założenia rezerwacji potrzebujemy , żeby Państwo przesłali Nam kod zakupionego Vouchera.
Jeżeli zależy Państwu na tym terminie – proszę zakupić Voucher jeszcze dzisiaj i przesłać nam kod.
To jest Nasz ostatni pokój w tym terminie i jutro może być już niedostępny.
Z poważaniem
Elżbieta Słodyczka

Eva

Dobry den, mame zaujem o pobyt v termine 31.1. – 03.02. 2019 pre 2 dospele osoby a dve deti (12 rokov a 4 roky). Je mozne ubytovat sa v 1 izbe a to 4 rocne dieta bude s nami na lozku? Ako mame vyriesit kupony, ked chceme na 3 noci?

Hotel Skalny***

Szanowni Państwo,
w terminie 31.01 – 03.02.2019 r. posiadamy jeszcze wolny pokój dwuosobowy z dostawką dla 14 letniego dziecka , natomiast 4 letnie dziecko może spac z Państwem w łóżku małżeńskim.
Mogą Państwo zakupić Voucher na konkretny termin lub zakupić Voucher bezterminowy i ustalić z hotelem datę pobytu.
Dostępne sa następujące Vouchery:

  • pobyt BB w cenie 119 euro za 2 noce
*pobyt HB w cenie 159 euro za 2 noce

Dopłata za 3 noc wynosi połowę wartości Vouchera.
Dopłata za dziecko w wieku 14 lat wynosi: 89 zł / doba BB lub 109 zł /doba HB
Dopłaty są dokonywane na miejscu w hotelu w trakcie pobytu.

Z poważaniem
Elżbieta Słodyczka
Mária Miženková

Dobrý večer máte voľný termín pre dve dospelé osoby od 9.11. do 11.11. 2018 Ďakujem

Hotel Skalny***

Dobry wieczór,

w terminie 09–11.11.2018r nie posiadamy już wolnych pokoi.
Dostępny termin to: 08–10.11.2018r lub 11–13.11.2018r.

Z poważaniem
Elżbieta Słodyczka

Jarka

dobrý deň, chcem sa opýtať, či je možné spojiť 2 vouchery, aby z toho bol pobyt na 4 noci a ako si to treba zarezervovat na termin, dakujem za rychlu odpoved

Hotel Skalny***

Witam, jest taka możliwość. W takim wypadku należy kupić 2 vouchery na następujące po sobie terminy, oczywiście zgodnie z dostępnością. Pozdrawiam Eunika Żurek

František Horváth

Pozdravujeme a ďakujeme za rýchlu odpoveď. Áno, poprosili by sme aj o jednu detskú posteľ. Ďakujeme.

Hotel Skalny***

Dziękujemy za informację.
W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.
Pozdrawiam,
Barbara Klecha

František Horváth

Dobrý deň, mám zakúpený voucher na pobyt vo vašom hoteli s rezerváciou na 8.11. – 10.11.2018. Chceli by sme si zobrať so sebou aj vnúčika, ktorý má 3 roky a 11 mesiacov. Je to možné? Ďakujem za odpoveď.

Hotel Skalny***

Dzień Dobry,
Oczywiście zapraszamy Państwa z wnuczkiem. Czy potrzebują Państwo łóżeczko turystyczne dla dziecka ?
Jest to bezpłatna usługa.
Pozdrawiam,

Klára Štvartáková

Dobry den, chcela by som objednat pobyt pre mna s manzelom a 2 detmi ( 6 a 9 rokov) v termine 3.1.-6.1.2019. Moja otazka znie ci je to mozne objednat pobyt na 3 noci k tejto ponuke a aka by bola cena? Dalej sa chcem opytat na otvaracie hodiny wellness centra a ci su mozne na 1 izbe 2 pristelky?
Dakujem
S pozdravom
Stvartakova

Hotel Skalny***

dziękujemy za zapytanie

Žaneta Čabáková

Dobrý deň , chcem sa spýtať mozeme sa ubytovat do 1 izby v prípade ubytovania pre 2 dospelé osoby a 2 deti (15rokov a 10rokov) .Dakujem

Hotel Skalny***

Dzień dobry,
Istnieje możliwość pobytu 2 osób i 2 dzieci w jednym pokoju, jednak dzieci muszą spać razem na rozkładanej sofie 2-osobowej.
Pozdrawiam
Ewa Waksmundzka

Elena

Dobrý deň, prosím Vás akú izbu by sme potrebovali pri ubytovaní 2 dospelé osoby + 2 deti vo veku 5 a 9 rokov. Ďakujem za odpoveď.

Hotel Skalny***

Witam, to jest zależne od tego w jakim terminie chcą Państwo przyjechać i jakiego typu pokoje mamy jeszcze dostępne. Natomiast 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (5 i 9 lat) zmieszczą się w standardowym pokoju 2-osobowym z dostawką w formie rozkładanej sofy dla 2 osób lub w apartamencie.
Pozdrawiam Eunika Żurek

marcel

Dobrý deň, sú prosím Vás v okolí lyžiarske bežkárske trate?

Hotel Skalny***

Dzień dobry,
Najbliższe trasy biegowe znajdują się przy Centralnym Ośrodku Sportu, około 1km od Hotelu.

Pozdrawiam
Ewa Waksmundzka

Marcela Hrdlovičová

Dobry den. Chcela by som ubytovanie s polpenziou v termine od 12.4.2019 do 14.4.2019 pre 5 dospelych. Jedna izba dvojpostelova a druha trojpostelova. Mam kupit dva kupony za 139€ a piata osoba sa bude doplacat na mieste? Aka je ta suma na doplatenie? Dakujem za odpoved.

Hotel Skalny***

Szanowna Pani,
Dopłata jest uzależniona od wieku dodatkowej osoby i wynosi:

  • dla dzieci w wieku 5–12 lat – 79 zł/doba
  • dla dzieci od 13 lat i dorosłych – 109 zł/doba
Oczywiście jest to pobyt również z obiadokolacją. Dzieci do lat 4 mają pobyt gratis.

Z poważaniem
Ewa Waksmundzka
Jan

Dobrý večer, na základe vašej odpovede by som chcel potvrdiť rezerváciu na dátum 9.-11. novembra 2018 na meno Ján Chovan. Za rezervovanie pobytu ďakujem.

Hotel Skalny***

Szanowni Państwo,


Dziękujemy za rezerwację w terminie 9–11.11.2018.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą,

Pozdrawiam serdecznie,
Zespół Recepcji

Ján

Dobrý deň, nedávno som objednal pobyt pre 2 osoby no zabudol som objednať pobyt na termín. Chcel by som sa spýtať alebo hneď objednať pobyt na termín. Od 9 do 11 novembra 2018. Ak je to možné urobiť rezerváciu aj touto formou tak ďakujem. Kod vouchera je: 6480–0030–40A-678 Dakujem za odpoved.

Hotel Skalny***

Szanowny Panie Janie,

W odpowiedzi na Pana zapytanie, informuję iż wybrany przez Pana termin jest jak najbardziej dostępny.

Prosimy o informację czy Pan potwierdza rezerwację w terminie 9–11.11.2018,
na podstawie Nr Voucheru: 6480–0030–40A-678?

Również, prosimy o podanie Imiona i Nazwiska, jest to niezbędna informacja dla rezerwacji.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą,

Pozdrawiamy,
Zespół Recepcji

Kristína

Zdravím máte ešte voľnú izbu pre dve osoby v termíne od 19.-21.10? Ďakujem

Hotel Skalny***

Witam, W podanym terminie posiadamy ostatni wolny apartament, który jest dodatkowo płatny 229 zł za dobę.
Serdecznie zapraszamy do złożenia rezerwacji.
Pozdrawiam, Barbara Klecha

Gabika

Dobrý večer máte voľný termín pre 2 dospelé osoby od 2.11 do 4.11.2018. ďakujem

Hotel Skalny***

Witam,
W podanym terminie posiadamy ostatni wolny pokój standardowy oraz dwa apartamenty, które są dodatkowo płatne 229 zł za dobę.
Pozdrawiam
Eunika Żurek

Janette Belková

Dobrý večer, chcem sa opýtať na možnosti lyžovania v okolí, typy vlekov v zimnom období a vzdialenosť od ubytovania .
Ďakujem

Hotel Skalny***

Dobry wieczór,

Najbliżej hotelu znajduje się stacja narciarska Nosal – ok. 1 km od hotelu, jednak są to małe wyciągi dla początkujących. Ok. 4 km od hotelu znajduje się kolej krzesełkowa na Szymoszkowej, i ok. 2 km kolej krzesełkowa na Harendzie. Największy kompleks narciarski znajduje się w Białce Tatrzańskiej, ok. 18 km od Zakopanego.

Pozdrawiam
Ewa Waksmundzka

Robert Horňák

Dobrý deň , ja b som sa chcel opýtať či je možné sa ubytovať v termíne od 12 do 14 tého októbra . Dvaja dospelý jedno dieťa . dve rodiny. Prosim o zaslanie cenovej ponuky. Ďakujem

Hotel Skalny***

Dzień dobry,

niestety w podanym terminie nie posiadamy już wolnych pokoi.
Najbliższe dostępne terminy to:
07–11.10.218r lub 14–18.10.2018r.

Pozdrawiam,
Elżbieta Słodyczka

Zuzana Čechovičová

Dobrý deň, zaujímalo by ma, aké druhy masáží ponúka váš hotel… dakujem

Hotel Skalny***

Dzień dobry,
wszystkie proponowane przez hotel masaże i zabiegi znajdą Państwo na naszej stronie.
http://www.skalny.com.pl/akademia-urody/cennik-zabiegów.

W momencie pojawienia się dodatkowych zapytań, prosimy o kontakt.

Andrea Kopnická

Dobrý, je možný pobyt so zvieratkom, konkretne s mačkou bez chlpov?
ďakujem Kopnická

Hotel Skalny***

dzień dobry,
dziękuję za zapytanie.
Niestety hotel nie przyjmuje zwierząt.
W momencie pojawienia się dodatkowych zapytań, proszę o kontakt.

Danka Zubáková-Záhumenská

Dobrý deň,
já by som sa chcela spýtať,že či sa môžme ubytovať aj s malým psíkom ?

Hotel Skalny***

dzień dobry, dziękuję za zapytanie. Niestety hotel nie przyjmuje zwierząt. W momencie pojawienia się dodatkowych zapytań, proszę o kontakt.

Hotel Skalny***

Dzień Dobry, Niestety nie akceptujemy zwierząt w naszym Hotelu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore