Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Poctivý hovädzí burger alebo pizza a vstup do wellness až na 4 hodiny

4,3 / 5 Rekreačný areál Predná Hora - reštaurácia a wellness (2 pobočky) Muráň  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Ľudmila

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať, či je možné urobiť úhradu za voucher do wellness na Prednej Hore vkladom priamo v banke ČSOB na účet, ktorý mi bude zaslaný aj s variabilným symbolom, keď v objednávke zadám platbu prevodom? Alebo ako môžem zaplatiť priamo vkladom na účet?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ľudmila,

ďakujeme za Vaše otázky a za záujem o naše ponuky. Kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, kde Vám celý postup platby radi vysvetlíme.

Prajem Vám krásny deň.

marcell

Dobry deň mám rezervovaný pobyt od 20–22.11.chcem sa informovať dalo by sa dokúpiť aj 19teho?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Marcel,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. V prípade, že hotel na tento termín disponuje voľnými kapacitami, je možné si doplatiť ešte jednu noc pobytu. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle 058/44 94 158, 0910 923 535, 0915 956 173, alebo e-mailom na ra@prednahora.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Martina

Dobrý večer koľko by vyšiel pobyt pre dve osoby plus dieťa 7rokov ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Martina,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Táto ponuka predstavuje vstup do wellness na 4 hodiny, preto ak máte záujem o ubytovanie na tejto prevádzke, môžete si pobyt zakúpiť v ponuke https://www.zlavomat.sk/akcia/658068-oblubeny-jesenny-wellness-pobyt-v-areali-predna-hora .
Ceny voucherov pre 2 osoby, závisia od variantu, ktorý si vyberiete. Dieťa do 12 rokov (11,99 r.) má pobyt GRÁTIS (ubytovanie, strava, služby).

Prajem Vám krásny deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore