Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nákrčník z bavlneného úpletu a fleecu

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Mária Pazurikova

Dobrý deň,

rovnako ako predchádzajúci zákazníci. Tovar objednaný 23.11.2018 ne­prišiel. Prosím o preverenie objednávky.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mária ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Mrzí nás vzniknutá situácia, prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk alebo na tel.č. +421 232 117 321 a my, Vám s radosťou preveríme stav, Vašej objednávky u doručovateľa.

Pekný deň, Vám prajem.

Andrea Blahová

Dobry den, 18.11. som zaplatila za dva nakrcniky a zatial som ich nedostala. Kedy nam budu dorucene? dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Andrea
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

S týmto problémom sa prosím obráťte na podpora@zlavomat.sk a my, Vám radi pomôžeme.

Pekný deň, Vám prajem.

Marian Andráško

Dobrý deň. Objednával som nákrčník 11.10. Doručenie máte písané do 10 pracovných dní.
Kedy mi bude tovar doručený, keď 10 deň je dnes a ešte stále vypisuje že objednávka prijatá.
Ďakujem za odpoveď.

tukup.sk

Dobry den, preverim,co sa stalo zo zasielkou a budem Vas informovat mailom.dakujem

Natália

Dobrý deň, prosím Vás, ten nákrčník je dostatočne elastický? 50cm sa mi pre dospelého človeka zdá málo.
Ďakujem. Natália

tukup.sk

Dobry den, ano je to elasiticke…to je zaciatocna velkost.Krasne sadne aj dospelemu cloveku na krk a cez hlavu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore