Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vzrušujúca jazda na tých najexkluzívnejších autách! Palivo v cene!

4,4 / 5 RACING MOTORS (4 pobočky) Kroměříž  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Dominika Škrovánková

Dobrý deň, je nejaká hranica že koľko rokov musí mať človek vodičský preukaz aby si mohol zajazdiť?
Ďakujem.

RACING MOTORS

Dobrý den, min. věk je 18 let.

Ivana Radenova

Dobrý deň nemáte v ponuke nissan gtr lebo som sa dočítala že ho máte ako náhradné auto ?

RACING MOTORS

Dobrý den,
termíny pro toto vozidlo připravujeme.

Katarina

Dobry den.
Chcela by som sa spytat, ci by bolo mozne jazdit na vozidle Lamborghini Huracan v BA Borymall? Pri zakupeni konkretneho voucheru bolo pisane viac aut. Az pri snahe poslat rezervaciu som zbadala, ze mnou vybrane auto nie je v ponuke pre Ba Borymall.
Dakujem za odpoved

RACING MOTORS

Dobrý den, v nabídce rezervací je toto vozidlo. Jen je obsazené. Na dalších termínech pracujeme.

Ivana Filipčílková

Dobrý deň, máme zakúpený voucher, ktorý treba využiť do augusta. Manžel by chcel jazdu absolvovať vo Zvolene je to po dohode a určení si termínu možné aj cez víkend. ďakujem

RACING MOTORS

Dobrý den, jízdy je třeba rezervovat dle plánu na stránce www.racing-motors.sk v sekci rezervace.

Kristián

Dobrý deň, budú aj ďalšie termíny v Bratislave a iné auto ako Porsche? Ďakujem.

RACING MOTORS

Dobrý den, ano jsou i budou. Stále přidáváme nové termíny.

Barbora

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať , že ak by som platbu zaplatila dnes, do koľkých dní by to prišlo.
Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Barbora,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Pri úhrade objednávky kartou online, platba prebieha do 1 hodiny, pri úhrade bankovým prevodom 2 až 4 pracovné dni.

Prajeme Vám krásny deň.

D

Dobrý deň, prosím ako možem postupovať ďalej keď mi pri kúpe poukazu nevyhadzuje možnosť zvoliť typ auta ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, kde Vám radi poradíme.

Prajem Vám krásny deň.

dominik martinisko

moze sa stat nejaka nehoda pri jazde?????????

RACING MOTORS

Dobrý den, toto se nedá nikdy vyloučit.

Eva Zajacová

Dá sa objednať aj jazdu na Orechovú Potôň Slovakia ring?

RACING MOTORS

Dobrý den, pouze jako soukromá akce nebo soukromý pronájem.

Lucia Gajdošová

Dobrý deň,
Chcela by som sa spýtať ako to funguje v prípade záujmu o jazdu. Skúšala som objednať voucher ale nie je tam žiadna možnosť v ktorej by som vybrala vozidlo, mám záujem o jazdu na McLaren 570s.
Ďakujem za skorú odpoved.

RACING MOTORS

Dobrý den, McLaren zatím nemá stanoveny termíny. Do 1.2.2019 budou vypsány další termíny.

Anna lalkovicova

Dobrý deň
Chela by som kúpiť jazdu na lamborgini pre syna bude on soferovat/pod dozorom syn má 40r/je zo Zvolena kde by sa konala jazda.
Ďakujem.

RACING MOTORS

Dobrý den, synovi můžete vybrat variantu na 15 nebo 30 km. Ve ZV budeme určitě jezdit i v dalším roce.

Silvia

Dobrý deň, po Košiciach by sa jazdiť nedalo?

RACING MOTORS

Dobrý den, jedině v rámci individuální objednávky.

Eva

Dobrý deň, nedá sa mi urobiť rezervácia zo Zvolena znamená to ze sa jazdí len v Bratislave?

RACING MOTORS

Dobrý den, na Zvolen není zatím vypsán termín. Určitě se bude jezdit i lokalita Zvolen.

Peter Petrík

Dobrý deň, je možné prenajať vozidlo tak, že ja budem jazdiť a pôjde so mnou i spolujazdec (nie inštruktor)? Chcem jazdu absolvovať pre malého syna, ktorý pochopiteľne nemôže viesť vozidlo. Nechcem ho ale zveriť do „cudzích“ rúk a nechať s inštuktorom…/ nič v zlom :) /

RACING MOTORS

Dobrý den, v tomto případě by se jednalo o formu klasického pronájmu a zde bez instruktora je kauce 20.000 Eur.

Nina

Pri kúpe voucheru ako vodič bude človek pod dozorom nejakej skúsenej osoby alebo inštruktorom ?

RACING MOTORS

Dobrý den, ano ve vozidle pojede také instruktor.

Marko Vyhnálik

Dobrý deň
Chcel by som sa opýtať, ak by som si dnes kúpil jazdu pre 1 osobu ako vodič alebo spolujazdec na novom Porsche Boxster 981, kedy by sa jazda konala ???

RACING MOTORS

Dobrý den,
sezóna začíná od 1.4. dle počasí.

michal lunter

Dobry den,
chcel by som to objednat pre mojoho uja na hodinu. V BB. Kolko by to stalo. Dakujem

RACING MOTORS

Dobrý den, jednoduše lze poukazy sčítat. Tedy pouze násobky varianty.

Anna Buchova

Dobry den,
prosim Vas da sa voucher na jazdu ferrari vyuzit aj v novembri? Konkretne niektori den v od 14.11. Do 26.11. ?
Dakujem za odpoved

RACING MOTORS

Dobrý den,
to bohužel nelze. Máme zimní přestávku

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore