Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Permanentka alebo 1 vstup na efektívne EMS Fitness

4,5 / 5 Sun Studio Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Richard

Zdravim ,
zakupil som si u vas vstup na EMS cvicenie cez zlavomat.sk
dnes je 15.3. a uvadzate , ze kupon je platny do 31.3. tj cele dva tyzdne….

  1. nemate vobec jasne uvedene ,ze sa NECVICI cez vikendy 
  2. slecna mi ponukla jedine dva mozne terminy a to je 28. a 29.3. coz su vlastne iba dva posledne mozne terminy
  3. trener je udajne az do 27.3. na dovolenke – platnost kuponu je teda absolutne irelevantna ked sa neda vyuzit
  4. nie som schopny si zarezervovat vstup dva tyzdne dopredu , ak nemam moznost v pripade cohokolvek termin upravit , nakolko kupon uz nebude platny

Ako mam postupovat?
Co navrhujete?
dakujem
Sun Studio

Dobry den,
Neviem, ci ste si zakupil kupon na jeden vstup, alebo na 10 vstupov. V kazdom pripade staci kupon do 31.3.2019 len uplatnit, nemusite vstupy minut do 31.3.2019.
Trener ma dovolenku len jeden tyzden, potom je k dispozicii, nie je ziaden problem si naplanovat treningy.
S pozdravom
SunStudio

Majka

Dobrý deň, chcem si zakúpiť kupón na 10 cvičení, ale rozhodujúci je pre mňa čas tréningu, je možné sa dohodnúť na cvičeniach aj po 18tej večer?
Ďakujem

Sun Studio

Dobry den,

samozrejme, da sa dohodnut cas cvicenie aj po 18,00 hod. Poprosim Vas zavolat si na tel.c. 02/55422547.

Pekny den
SunStudio

Mary

Dobry den, na vasej stranke som nasla, ze v cene vstupu je treningove obleceni ale hned po tym, ze treningovy ubor 40 Eur. Ako je to pri kupe vstupu cez zlavomat, dopláca sa este nieco za treningovy ubor?

Sun Studio

Dobry den,
v cene tréningu je uz aj zapozicanie tréningového uboru, nedoplacate nic. Je moznost zakupit si vlastny treningovy ubor, ale to uz je len na Vas.
Pekny den
SunStudio

Klaudia Lavrincikova

Môže cvičenie absolvovat aj 14r. dieta? Dakujem

Sun Studio

Dobry den,
ano, cvicenie je vhodne pre kazdeho, obmedzenia su len pri urcitych ochoreniach, pre istotu posiela kontraindikacie:
•Vysoké štádium vápenatenia ciev, narušenie arteriálneho krvného obehu
•Hemofília (krvácanie, sklon k intenzívnemu krvácaniu)
•Diabetes mellitus (cukrovka)
•Horúčkovité ochorenia, akútne bakteriálne alebo vírusové procesy
•Zmeny pokožky
•Tehotenstvo
•Obdobie laktácie
•Používanie kardiostimulátora
•Ťažké neurologické ochorenia
•Tuberkulóza
•Akútny zápal kĺbov
•Akútna neuralgia
•Lymfedém (lymfatický opuch)
•Kovové implantáty
•Otvorené poranenia kože, ekzém
•Progresívna svalová dystrofia
•Silné čerstvé opálenie, popáleniny
•Trombóza, tromboflebitída
•Varixy (kŕčové žily)
•Menštruácia
S pozdravom
SunStudio

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore