Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

4-hviezdičkový pobyt v Hoteli pod Bránou s novovybudovaným wellness centrom

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel pod Bránou*** Šariš (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Larissa

No neviem ja citam referencie ale tak to je smutne ako moze personal hodnotit ludi podla toho ako platil pobyt.Tak my sme fakt este 100 roky za opicami.Toto sa v zahranici nemoze stat .Viem to podla vlastnej skusenosti
Nic velmi zle referencie .Smola mate to tam pekne ale nie vsetko je krasne co sa trblieta .Mala som zaujem ale odradilo ma to .Pekny den

Zlavomat.sk

Dobrý deň Larissa,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Veľmi nás mrzí táto skutočnosť. Táto ponuka už žiaľ skončila, a preto Vám odporúčame prezrieť si iné naše ponuky, ktoré Vás zaujmú.

Ďakujeme za pochopenie,
Prajeme Vám pekný deň.

Jana Richterová

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či mi viete zvýšiť cenu faktúry, ktorú si chcem uplatniť v práci na rekreačný poukaz, aj o masáže, ktoré ú by som si na mieste u vás objednala, poprípade, či by sa u vás dali objednať obedy, a či by ste mi ich tiež vedeli zahrnúť do faktúry. Ďakujem J. R.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Ospravedlňujeme sa za oneskorenú odpoveď.

Prosím, faktúru na preplatenie príplatkov, a teda služieb platených priamo v hoteli, Vám vystaví priamo hotel po ukončení pobytu.

Žiaľ, daná ponuka už vypršala, a tak nie je možné využiť služby tohto hotela. Odporúčame Vám prezrieť si iné naše ponuky, kde môžete využiť príspevok na rekreáciu ako aj doplatok za obedy.

Ďakujeme za pochopenie,
Prajeme Vám pekný deň.

Ján

Dobrý deň, víkendové termíny na október sú už obsadené. Je možné objednať na október víkendový pobyt v 2-lôžkovej izbe de luxe? Ak áno, ako to urobím? Ďakujem.
 J.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ján,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosím, pre informáciu o dostupných kapacitách izby Deluxe je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel.čísle: +421 544 722 348

Ak by bol voľný Vami želaný termín, je možné urobiť rezerváciu priamo v hoteli a následne si zakúpiť „voucher bez termínu“

Ďakujeme za pochopenie,
Prajeme Vám pekný deň.

Anna

Dobry den,

je mozne priniest si vlastnu cestovnu postielku pre batola?
Vopred dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň Anna,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosím, ohľadom tejto informácie kontaktujte priamo hotel na tel.čísle: +421 544 722 3­48 alebo e-mailom na: info@hotelpodbranou.com

Prajeme Vám pekný deň.

anka

Dobrý deň, a ak som to tam neudala na rekreačnú faktúru ,lebo som to objednávala 06.07.2019 vtedy to odo mňa nepýtalo dá sa to aj dodatočne u vás vybaviť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Anka,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Na Vašom konte evidujeme objednávku zo dňa 2.7.2019, čo znamená, že hotel Vám je povinný vystaviť rekreačný poukaz po ukončení pobytu.

Prajeme Vám pekný deň.

anka

Dobrý deň, prosím Vás vystavujete faktúru ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Anka,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Áno, daný hotel vystavuje rekreačné poukazy na pobyty. Avšak prosí, nezabudnite túto informáciu uviesť priamo pri objednávke pri možnosti áno, mám/nemám záujem o rekreačný poukaz.

Prajeme Vám pekný deň.

Jana

Dobrý večer prosím vás mate izby s balkónmi? A ci sa za ne priplaca

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Prosím, izba DELUXE ponúka ja možnosť balkónu. Doplatok za izbu Deluxe 20€/noc (doplatok je možný len pri pobyte pre 2 osoby), prosím túto informáciu uveďte do poznámky pri objednávke.

Prajeme Vám pekný deň.

Eva

Dobry den chcela by som sa spytat od kedy sa da ubytovat v dany den a dokedy sa treba odhlasit z izby . Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Eva,

ďakujeme za Vaše otázky a za záujem o naše ponuky. Check in (ubytovanie sa) je možný od 14:00 a check out (odubytovanie sa) do 10:30.

Prajem Vám krásny deň.

Jozef

Dobrý deň. Rodinná izba je v ponuke pre štyry osoby. Predpoklad 2× dospelý + 2× deti, aký je podmienený vek detí? Deti majú svoju samostatnú posteľ?

Hotel pod Bránou****

Dobrý deň, v rodinnej izbe je manželská posteľ a dve prístelky. Takže deti majú vlastné lôžko. Vek obmedzený nie je, balíček je pre 4 osoby (ak budete tri cena je rovnaká), takže je možné využiť aj pre 4 dospelé osoby. Zahrňuje ubytovanie, jedlo, wellness pre každú osobu. Bezplatne je potom dieťa bez nároku na lôžko a stravu.

S pozdravom Hotel pod Bránou

Mária

Dobrý deň,
aké druhy masáži poskytujete a aká je ich cena?

Hotel pod Bránou****

Dobrý deň,
cena je jednotná za všetky masáže. Tu je tel.kontakt na maséra, ktorý Vám dá bližšie informácie k masážím. +421 944 220 982.
S pozdravom Hotel pod Bránou

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore