Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantické Benátky a legendárny karneval – darujte zážitok!

4,7 / 5 CK Agama Benátky - Taliansko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Samo

Dobry den. Ako dlho trva priblizne cesta z Bratislavy do Benatok ? Bude sa cestovat autobusom, ktory ma WC ?

CK Agama

Dobrý deň,

Cesta trvá cca 9 hod. Cez zimu nie je možné používať wc v autobuse. Autobus bude stáť na wc cca každé 3 hodiny.

S pozdravom
CK AGAMA

Miriam Horčičáková

Viete mi cca povedať kedy sa bude odchádzať s BA a kedy bude príchod naspäť do BA .
Za odpoveď ďakujem pekný deň.

CK Agama

Dobrý deň,

Odchod z BA bude približne o 22.45 (presný čas dostanete v pokynoch najneskôr 5 pracovných dní pred odchodom).
Príchod do BA bude približne medzi 3.00 a 5.00 ráno.

S pozdravom
CK AGAMA

Adriana Lackovičova

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či je aj nejaký čas na osobné voľno, poprípade koľko? Ďakujem.

CK Agama

Dobrý deň,

Počas zájazdu budete mať niekoľko hodín aj osobné voľno, prípadne nemusíte chodiť so sprievodcom a môžete mať voľno celý deň…

S pozdravom CK AGAMA

Richard Zajac

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať ubytovanie nie je v cene zájazdu? Ak nie treba si vybaviť vlastné akékoľvek alebo máte nijaké odporúčanie?

CK Agama

Dobrý deň,

Cestou tam a späť sa ide cez noc v autobuse, takže na zájazd nie je potrebné vybaviť ubytovanie. Spí sa v autobuse…

S pozdravom CK AGAMA

Lea

Dobrý deň,
chcela som sa opýtať na odchod z Benátok. Píšete, že sa uskutoční v ranných hodinách, čo to asi približne znamená? Odporúčate nám zabezpečiť si na tú noc do rána ubytovanie, alebo netreba lebo do odchodu bude plne vyplnený čas?
Ďakujem.

CK Agama

Dobrý deň,

V ponuke je nasledovný text:
Vo večerných hodinách zažijete neopakovateľnú atmosféru karnevalu, ktorú budú dotvárať pouliční hudobníci a tanečníci. Nakoniec sa presuniete loďkou naspäť do Punta Sabbioni, odkiaľ sa autobusom prepravíte na Slovensko. Návrat je plánovaný v nedeľu v ranných hodinách.

Takže odchod je vo večerných hodinách.

S pozdravom
CK AGAMA

Marek

Keď mám 17 rokov a mal by som záujem o tento zájazd musí ísť so mnou dospelá osoba?

CK Agama

Dobrý deň,

Áno, musí ísť s Vami dopselá osoba. Ak to nieje rodič, musí mať splnomocnenie, že Vás doprevádza.

S pozdravom

Nikola

Dobrý deň od Bratislava po benátky budu aj nejaké prestávky na toaletu ,alebo na prechádzku na čerstvom vzduchu , ci pôjdeme v kuse ? Dakujem

CK Agama

Dobrý deň,

Počas cesty do Benátok budú pravidelné krátke prestávky na wc približne každé 3 hodiny.

S pozdravom

Iveta

Dobry den .ostrov Murano a Burano su povinne ? Poplatok za lodny listok 20 eur na osobu je tiez povinny ? Dakujem

CK Agama

Dobrý deň,

Ostrovy Murano a Burano sú dobrovoľné. Lodný lístok je potrebné si zakúpiť aby ste sa dostali na ostrov Benátky.

Prajeme pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore