Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relaxačný pobyt so vstupom do Alžbetiných kúpeľov a procedúrami v centre Karlových Varov

4,0 / 5 Hotel Heluan & Ester **** Karlove Vary - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Alena

Dobrý deň!Mám záujem o túto ponuku,máte voľné termíny?A ako je to s parkovaním?

Hotel Heluan & Ester ***

Dobrý den, ano máme volné termíny k dispozici. Parkování zajišťujeme v okolí hotelu. Nejčastěji se jedná o garáže v hotelu Thermal cca 10 minut chůze. Cena za den činí 10,– EUR.

Lenka Mikušová

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte voľný termín 19.4.2019–21.4.2019

Hotel Heluan & Ester ***

Dobrý den, tento termín je bohužel již zcela obsazen.

Simona

Dobrý deň. Mate prosím volne pre dve osoby v termíne 16 až 18 máj? Online rezervácia mi ukázala že nie.. Ale radšej sa opýtam:) Budeme v tom čase v Cechach a plánujeme ísť pozrieť aj do K. Varov, tak hľadám hotel :) ďakujem

Hotel Heluan & Ester ***

Dobrý den, děkuji za Váě zájem. Je mi líto, ale termín je skutečně zcela obsazen.

Darina n

Dobry den,mozeme si kupit 2 kupony na 2 noci po sebe s tym ze by sme si predlzili pobyt na 4 noci, alebo je vyhodnejsie kupit kupon na 3 noci a dokupit este jednu noc na mieste?
Dakujem za info
Novakova

Hotel Heluan & Ester ***

Dobrý den paní Nováková,
děkuji za Váš zájem. Zda bude výhodnější dokoupit 4. noc záleží na termínu, v kterém plánujete náš hotel navštívit.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore