Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pánsky kožený opasok slovenskej výroby s elegantnou prackou

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Renata

Dobry den kolko je prosim vas postovne?

Bearil.sk

poštovné máte uvedené pri akcii

Ivana Hrivnáková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na farbu grafit či je taká hnedá ako na obrazku alebo je do čierna. Ďakujem

Bearil.sk

Dobrý deň, taká ako na obrázku.

Marianna Sipekova

Dobry den,manzel ma na sucasnom opasku napisanu velkost 100,viete mi poradit ktora velkost v cm bude pre neho vhodna?dakujem

Bearil.sk

Dobrý deň, určite 105

Katarina

Dobrý deň, nakoniec som sa rozhodla objednať oba opasky z tejto ponuky, avšak je možné dať jednu pracku na opasku v inom vzore? Chcela by som, aby neboli rovnake, teda aby boli rozdielne, ďakujem!

Bearil.sk

Pre efektívnejšie vybavenie Vašej požiadavky nás prosím kontaktujte telefonicky. Ďakujeme

Katarina

Dobrý deň, prosím vás mám záujem o dva opasky jeden z tejto ponuky (grafit Belfort-3,5cm) a z druhej vašej ponuky (čierny Santos – 4 CM), je možné to poslať v jednej zásielke, teda že budem platiť jedno poštovné? Vopred ďakujem!

Bearil.sk

Je to možné, vytvorte objednávky a zavolajte nám prosím na uvedené číslo , aby sme si to vedeli evidovať

zuzana

je možné opasok skrátiť ? ďakujem

Bearil.sk

Dobrý deň, samozrejme, postup je úplne jednoduchý . https://www.joie.sk/blog/ako-skratit-kozeny-opasok/

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore