Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Celodenný vstup do Aquaparku AquaCity Poprad

4,6 / 5 AQUAPARK AQUACITY Poprad  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Nikol

dobrý deň…prosím Vás môžem si objednať vstup pre 2 osoby na 9.1.2018
ďakujem za odpoveď

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, vstup nie je možné a ani potrebné si objednať. Stačí si ho len zakúpiť.
A predpokladám že ste mysleli rok 2019.

Jakub Bottka

Pekný deň. Chcem sa opýtať ako dokúpiť voucher pre 4 mesačne dieťa? Nikde takú ponuku nevidím.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, deti do 120cm majú vstup za symbolické 1€ a uhradíte ho priamo u nás na pokladni.

Eva

Dobrý deň, kupila som lístky cez internet banking, platba prebehla v poriadku, no email s kuponmi mi neprišiel. Už na to čakám týždeň.
S čím je problèm?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

ďakujeme za otázku, prosím kontaktujte predajcu, spoločnosť zľavomat.sk, určite vám s tým pomôžu.

elen .

do kedy sa bude dat kupit tento kupon planuje predavať?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

ďakujeme za otázku, akcia bude platiť, kým sa vypredá, predpokladáme,že ešte približne jeden týždeň. Tešíme sa na vašu návštevu.

Štefan

Dobrý deň, plánujeme výlet pre minimálne 15ludi. Je možné nejaký voucher stornovať v prípade že by nikto nemohol nakoniec ísť? Lebo termín je ešte ďaleko, a za tú dobu sa môže toho ešte veľa zmeniť. Ďakujem za odpoveď

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku, podmienky stornovania voucherov sú uvedené v popise akcie. Tešíme sa na vašu návštevu.

DADA

Dobrý deň .Chcem sa spýtať, keď mám kupón z Tesca „celodenný vstup 1 + 1 zadarmo“ či môžem využiť vstup na zľavomate + 1 zdarma. Ďalej koľko stojí ŤZP-S? Chceme isť 2 osoby + 2 osoby TZP-S. Ďakujem.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

ďakujeme za otázku, kombinácia zliav, ďalších kupónov a akcií nie je možná, teda kupóny sa takto využiť nedajú. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Pali Msi

Dobrý deň. Je v menu v reštaurácii LightHouse Fresh Bar polievka + druhé jedlo + nápoj?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vašu otázku , áno je to tak, v cene je polievka + jedlo + nápoj. Tešíme sa na Vašu návštevu.

lenka

Dobry den chcela by som si zakupit dva vstupy len chcem zobrat aj deti a neviem ci sa bude za nich platit na mieste alebo ako?? jeden ma 5rokov a druhy bude mat 8rokov

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku, deti do 120cm majú vstup za 1eur, ak sú deti vyššie, je výhodnejšie zakúpiť vstup priamo tu na zľavomate. Tešíme sa na vašu návštevu.

anna

zdravim,dcera bide mat 6 rokov a ma 121,5cm.co.s tym?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

ďakujeme za otázku, je výhodnejšie zakúpiť jej takisto zľavnený vstup priamo na zľavomate, tešíme sa na Vašu návštevu.

Pavla

Dobrý den,

kolik je prosím otevřených tobogánů v aquaparku během listopadu?

Moc děkuji,

 Pavla

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

v prevadzke mame 2 celorocne tobogany. K dispozicii je tiez detsky bazen s piratskou lodou.

Adriana Papajova

Dobry den.chcem si kupit listok pre 5 osob:2 dospeli Ja a manzel je ZTP,dcera ma 18 rokov avsak je student ma studensku kartu a 2 deti 11 a 9 rokov.mame ake listky si mame kupit cez zlavomat?a chceme vas navstivit este dnes pride nam obratom dnes potvrdzovaci mail?

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

v pripade, ze budete platit platobnou kartou, potvrdzovaci mail aj s kodom by Vam mal prist obratom, avsak ak sa rozhodnete platit bankovym prevodom, tato tranzakcia moze trvat aj 3 pracovne dni. Co sa tyka kupy listkov, oplati sa Vam kupit 5 kuponov kedze vsetky vase deti maju uz nad 120cm a detsky alebo studentsky listok je drahsi ako ked si kupite kupon cez zlavovy portal.

Lucia

Dobrý deň!
Máte otvorené aj 30. októbra a 1. novembra 2018 ?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

samozrejme, aquapark je otvorený aj v tieto dni od 10:00–21:00, tešíme sa na Vašu návštevu.

Zuzana

Dobrý deň, kupila som lístky cez internet banking, platba prebehla v poriadku, no email s kuponmi mi neprišiel… čo s tym?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

sme presvedčení, že kupóny vám prídu v čo najkratšej dobe, tešíme sa na vašu návštevu.

Ladislav

Dobrý deň, do akého dátumu bude platný zakúpený vstup ? Po iné roky to platilo do 21. 12. , terazky to neuvádzate. Ďakujem za
odpoveď.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, na každom zakúpenom poukaze je uvedený dátum do kedy je možné ho využiť.

Andrea

Dobrý deň, platila som lístky cez internet banking, chcem sa opýtať, ako sa mám preukázať takýmito lístkami kupovanými cez zľavomat . Dakujem

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, pokiaľ platba prebehla úspešne, dostanete od spoločnosti potvrdzujúci email a tým sa preukážete priamo u nás na pokladni v aquaparku.

Alena

Dobry večer
Chcem.sa opýtať či bude otvorené aj v utorok 30.10.2018,dakujem

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, aquapark je otvorený celoročne. Podrobnejšie informácie nájdete na našej internetovej stránke.

Jozef

Dobrý deň,
od akého dátumu je možné využiť kupón ? Ďakujem za odpoveď.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, na každom zakúpenom poukaze máte uvedený dátum do kedy je možné ho uplatniť.

Jozef Kortis

Dobry den,
znamena to, ze je mozne vstupy vyuzit i v termine od 1. do 4. 11.2018 ?

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

vstupy platia aj pocas spominaneho terminu.

Mirka

Dobrý večer.
Máme zakúpené 2×listky ale potrebujem este zakúpiť pre dieťa. Viete mi s tým poradiť ako??? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mirka,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Pre deti je možné zakúpiť voucher AQUA PACKET.

Prajem Vám krásny deň.

Peter Fiala

znamená veta Wellness centrum bude v prevádzke so všetkými atrakciami od 29.10.2018 že táto akcia platí až od tohto dátumu

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, wellness centrum bude funkčné bez akýchkoľvek obmedzení 31.10.2018

Michaela

Dobrý deň môžem sa opýtať ak si kúpim celodenný vstup bez vítal paket. Dá sa potom dokúpiť dodatočne ? A koľko to bude stať. Ďakujem za odpoveď

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

dá sa to dokúpiť aj priamo na mieste, doplatok za vstup Vital packet na mieste je 13eur, takže je výhodnejšie zakúpiť vstup Vital packet priamo teraz . Tešíme sa na Vašu návštevu

Robo

Dobrý deň.Chcem sa opítať,či zákazník so ZŤP má neakú zľavu na celodennú vstupenku?Ďakujem

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

ďakujeme za otázku, oveľa výhodnejšie je zakúpiť si vstup priamo tu, je to cenovo výhodnejšie, na tieto ceny sa ale žiadna dodatočná zľava neposkytuje, tešíme sa na Vašu návštevu.

Lea

dobry den dokedy plati tato zlava? dokedy sa da zakupit?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

všetky informácie ohľadne termínov sú v podmienkach, ktoré nájdete v ponuke, tešíme sa na vašu návštevu.

Peter Fiala

dobry vecer prosim vas od kedy plati zlava

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,

všetky informácie ohľadne termínov sú v podmienkach, ktoré nájdete v ponuke, tešíme sa na vašu návštevu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore