Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Výmena letných kolies za zimné alebo prezutie pneumatík

4,7 / 5 Crazy monkey - pneuservis Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
AdriF

Dobrý deň, pri otázke: „Chcem vrátiť voucher. Čo mám robiť?“ je odpoveď:„Dobrý deň, pri popise akcie je aj možnosť Storno.“. Ale pri ponuke sú uvedené len „Storno podmienky“, na kt. keď kliknem, je tam napísané:„V prí­pade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to čo najskôr na tel. č. +421 918 128 368“. Tak ako sa, prosím Vás, dá vrátiť vocher spolu s vrátením peňazí. Ďakujem za odpoveď.

Crazy monkey - pneuservis

Dobrý deň.

Skúste sa informovať na tel. čísle +421 232 117 3­21. Verím, že Vám osoba na podpore bude nápomocná, nakoľko my, ako prevádzkovateľ služby, nemáme výrazný dosah na Storno voucheru bohužiaľ. Za pochopenie ďakujem. Pekný deň.

Mgr.Ján Plesník

Chcem vrátiť voucher. Čo mám robiť?

Crazy monkey - pneuservis

Dobrý deň,
pri popise akcie je aj možnosť Storno.

Pekný deň.

Miroslav

Dobrý deň, potrebujem kompletné prezutie vozidla vokswagen Scharan plechové disky 205/55/16" pre toto vozidlo patí cena ako pre SUV? Pekný deň

Crazy monkey - pneuservis

Dobrý deň, pre uvedené vozidlo platí cena ako pre osobné. Pekný deň.

V.Hajdu

Dobry den, kupil som dnes voucher na prezutie preumatik do pneuservis Crazy monkey. Na dohodnutie terminu je tam informacia, ze treba volat. Volal som pred aj po zakupeni, nikto ma nebral, naspat nezavolal. Poslal som SMS, ze by som si rad dohodol termin na pondelok 19.11, prisla mi sprava ze najskor 28.11. To mi je neskoro, volal som tam zase, nedovolal som sa ani mi naspat nezavolali.
Akym sposobom Voucher vratim?
Dakujem
V.Hajdu

Crazy monkey - pneuservis

Dobrý deň,
bohužiaľ, snažíme sa vybaviť všetky telefonáty, ale stane sa, že je toho príliš veľa a nezavoláme späť na všetky čísla. Ospravedlňujeme sa. Pekný deň.

Marek

Dobry vecer,
zarazila ma poznamka „TPMS senzory/ventily nemontujeme“. Mam auto vybavene TPMS senzormi, elektrony maju velkost 20 palcov. Zimne pneumatiky nemam na diskoch, cize by sa jednalo o prezutie – postaci mi kupon v hodnote 17,5 eur? Dakujem

Crazy monkey - pneuservis

Dobrý deň. Poznámka o TPMS senzoroch sa vzťahuje na to, ak by zákazník potreboval, aby sme mu na samotný disk namontovali ventil so senzorom, avšak samozrejme ak ich už máte namontované, tak nie je problém prezuť vozidlo. Kupón za 17,50€ je vo Vašom prípade adekvátny. V prípade záujmu sa telefonicky informujte o dostupnosti termínov.

Karol

Plati cena 10 Eur aj na prezutie pneumatik na tych istych diskoch? Mam totiz disky aj s TPMS senzormi a treba vyzut letne a potom obut zimne pneumatiky. Mam 16 palcove ALU disky. Dakujem

Crazy monkey - pneuservis

Dobrý deň, cena 10€ platí v prípade, že by ste mali druhú sadu pneumatík už na diskoch a jednalo by sa len o prehodenie kolies plus vyváženie a dohustenie pneumatík. Na Vašu požiadavku je príslušný kupón v hodnote 17,50. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore