Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax pod Tatrami v rozprávkovej Vila Mery*** so skipasmi aj vstupmi do AquaCity Poprad

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Resort Vila Mery*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jan F.

Je možné zakúpiť pobyt aj pre neplnoleté (16 r) osoby?

Resort Vila Mery***

Dobry den, je potrebne aby bola aspon jedna dospela osoba nad 18r.

prajem pekny den Resort Vila Mery

Petrana

Aha dobre ďakujem a ešte sa môžem opýtať potom nejak začiatkom januára od toho 3.1.2019 by bolo niečo?

Resort Vila Mery***

Dobry den, ano od 3. januara mame este volne izby. Prajem pekny zvysok dna.

Petrana

Dobrý deň je ešte voľný termín od 28.12 do 30.12 2018? Ďakujem

Resort Vila Mery***

Dobry den, zial v danom termine sme uz vypredany. s pozdravom Resort Vila mery

martina

Dobrý den aká by bola cena pre jednu osobu ? Alebo je to iba pre dve osoby ? Myslím na zimnú sezónu so skipasom

Resort Vila Mery***

Dobry den, pobyt je ponukany ako balik preto nie je mozne menit cenu pre 1 osobu.
s pozdravom Resort Vila Mery

Žaneta Knížatová

Dobrý deň, poprosím o info, či je ešte voľný termín od 2. 1. 2019 do 6.1.2019 pre rodinu 2 dospelí a 3 deti vo veku 7, 11 a 13 rokov? Ak áno aký voucher si treba zakúpiť? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Žaneta

ďakujeme za Vašu otázku a záujem o naše ponuky.

Pripájam, Vám kontakt priamo do hotela kde sa môžete informovať o dostupnosti izieb na dátum, ktorý požadujete. Tel. č. +421 918 688 444, alebo e-mail: vilamery@vilamery.sk

Pekný deň, Vám prajem

Lucia Holincova

Dobrý deň prosim Vás sukromná sauna/welness znamena že to priamo na izbe? Teda za dverami spalne? Alebo je to časť u Vás v ubytovacom zariadeni kde sa musíme presunuť ale kde to je vyhradené iba pre nás? Ďakujem

Resort Vila Mery***

Dobry den, sauna nie je sucastou izby ale nachadza sa v arealy penzionu, kde je potrebne sa presunut a sauna je urcena vuhradne len pre Vas v dohodnuty cas.

s pozdravom Resort Vila Mery

Daniela Gáliková

Dobrý večer, máte voľný termín pre 2 osoby od 23.- 25. 11. 2018. Ďakujem

Resort Vila Mery***

Dobry den

zial v daom termine uz nemame volne kapacity

dakujem za pochopenie Penzion Vila Mery

Lucia Holincova

Dobrý deň prosím Vás správne som pochopila dieťa bez nároku na prístelku do 6r ma pobyt zdarma ale raňajky si musí zaplatiť 5€ alebo sa to tyká starších deti ako 6r.
Zaujíma ma to ako to je s dieťaťom ktore ma 2.5roka Ďakujem

Resort Vila Mery***

Dobry den

za dieta do 6 rokov bez naroku na lozko nedoplacate nic ani za ranajky.

pekny den prajem Penzion Vila Mery

Drahomír Halčín

Máte voľný termín pre 2 dosp. + 3 deti na ( 12–11–3) na termín 23–25. 11. 2018.

Resort Vila Mery***

Dobry den, vo Vami zvolenom termine uz nemame dostupny Apatrman. Skuste si navolit iny termin.

dakujem za pochopenie Penzion Vila Mery.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore