Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Originálny fotoobraz v štýle koláže s vlastnou fotografiou

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Deti
Storno podmienky
Zuzana

Dobrý deň , ja som si cez vás objednala fotoobraz v štýle koláž , ten najväčší rozmer , objednala s zaplatila som to 8.12.2018 a dodnes nemám tovar doma , ako je to možné keď ste mali garanciu do Vianoc pri objednávke
do 11.12.2018 ???
Myslela som si že ešte 28.12.2018 mi to príde ale nikto sa mi ani neozval , totálna ignorancia .

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzana
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Vzniknutá situácia nás mrzí. V tomto prípade nás kontaktujte na podpora@zlavomat.sk a my, Vám radi pomôžeme.

Pekný deň, Vám prajem.

Patricia

Dobrý deň prosím vás keď obraz objednať dnes stihne mi prísť do 28.12? Dakujem

Mirka

dobry den, v pripade fotoobrazu kolaz pri vyplnani objednavkoveho formularu je potrebne nahrat fotky cez uschovnu. Je potrebne vsetky fotky, ktore ma dana kolaz obsahovat vlozit s moznostou foto č.1 alebo treba davat aj foto č.2 atd az do poctu fotiek?

Onlineobraz.sk

Ak fotografie posielate cez úschovňu nie je potrebné následne nahrávať fotografie ešte raz po jednej

Ľubomír Hrebík

Dobrý deň,
keď si vyberiem fotoobraz v štýle koláže 80× 60 cm, koľko fotografií sa tam dá použiť? Koľko mám poslať? Ďakujem za odpoveď.

Onlineobraz.sk

Dobrý deň,

min. 5, max. 50 fotografií.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore