Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Kráľovská romantika s wellness na hrade a kaštieli Chateau GrandCastle****

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Chateau GrandCastle**** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Rasto

Dobry den,
Voucher sa sice stale predava ale ziadne volne terminy do 31.5. nie su!
My sme kupili v decembri a teraz chceme rezervovat, ale nie je na kedy. Teda aspon ked klikneme na „Rezervovat termin online“ priamo v email s voucherom.
Co mozeme s takymto kuponom spravit?

 Rasto

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň,
kontaktujte prosím recepciu na čísle 044 / 520 77 11. Radi Vám poradíme s výberom termínu.
Prajeme príjemný deň.

Karol

Dobrý deň,
chcel by som kúpiť pobyt pre dve osoby na 4 noci. Je možné spojiť dva pobyty s dvoma nocami, keďže neponúkate to naraz v jednom pobyte ? Pri rezervácii pobytu sa k tomu nemôžem prepracovať. Vopred ďakujem za odpoveď, Karol.

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň, pán Karol,
v zmysle informácií v ponuke v časti "Ako uplatniť – Možnosť kombinovať kupóny a predĺžiť si pobyt. " by sme Vám týmto radi potvrdili možnosť predĺženia pobytov využitím viacerých kupónov. Samozrejme, v závislosti od dostupnosti ubytovacích kapacít, odporúčame teda informovať sa priamo na recepcii telefonicky, alebo emailom.

Michal Václavík

dobrý deň, chcem sa vás iba spýtať v konkrétnej ponuke 3dni 2noci a raňajky uvádzate pobyt kedykoľvek týždeň aj víkend ale sobotu nevidím nikde ako voľný termín čiže otázka znie sobotu je nemožné zarezervovať?

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň, víkendové termíny pre rezerváciu sa mimoriadne rýchlo zapĺňajú, je preto možné, že komnaty typu PREMIUM priamo cez Termino už k dispozícii nie sú. V prípade záujmu sú k dispozícii ešte komnaty vyššieho štandardu (SUPERIOR a APARTMENT s doplatkom). Najvhodnejšie je aktuálnu dostupnosť komnát preveriť emailom, alebo telefonicky na Recepcii Chateau GrandCastle – 044/520 7711.
Prajeme Vám príjemný deň.

Zuzana

Dobrý večer, mali by sme záujem o pobyt na 4 dni/3 noci, sme dvaja dospelí a dve deti (2 a 4 roky). Koľko by sme doplatili za deti? Ďakujem pekne

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň,
prístelka pre deti do 3r je zdarma – malá postieľka, a pre deti od 3r – 12r je cena na 1noc 22€ s raňajkami.
Ďakujeme, recepcia Chateau GrandCastle.

Ondrej

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na počet sáun a víriviek a celkového zariadenia komplexu WELLNESS & SPA?

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň,
k dispozícii je vnútorný bazén 12 × 3 m, jedna vírivka a jedna fínska sauna.
Wellness je k dispozícii neobmedzene od 15:00 do 21:00.
Prajeme príjemný deň.

Katarína Grobelníková

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či je možné kúpiť si cez Zľavomat pobyt na dve noci, polpenzia už teraz, ale až na posledný júlový týždeň. resp. ako to funguje s otvoreným termínom? Máme záujem o pobyt ale až koncom júla.
Ďakujem veľmi pekne
Katarína Grobelníková

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň, pri zakúpení poukazu musíte sledovať platnosť poukazov.
Zatiaľ je akcia otvorená do konca mesiaca máj 2019 a niektoré do 7. 7. 2019.
V prípade, že máte záujem o pobyt až koncom júla, kontaktujte, prosím, recepciu priamo v Chateau GrandCastle.
Ďakujeme
044/520 77 11

Mário

Dobrý deň.Chcel by som sa spýtať na cenu dvoch 2-lôžkových izieb na termín od 4–7 júla 2019 (3 noci).Ďakujem za odpoveď

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň,
žiaľ, momentálne nemáme k dispozícii ponuku na 3 noci počas júla cez Zľavomat.
Kontaktujte prosím recepciu zariadenia emailom na reservations@grandcastle.sk alebo telefonicky na čísle 044 / 520 77 11, pre dostupnosť pobytových balíčkov.
Ďakujeme a prajeme príjemný deň.

Lenka

dobry den, mate aj spartmany pre cca 4–6 osob?

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň,
Chateau GrandCastle disponuje 4× apartmánmi. Sú však viac-menej prispôsobené pre pobyt 2 – 4 osôb max.
Recepcia, CGC

Tomáš Pohančeník

dobrý večer prajem, akurát som si u Vás objednal pobyt a chcem sa spýtať či mi viete povedať či to príde do tých 5tich dní alebo či by sa to dalo nejako spraviť až to príde, keby sa dalo aj za príplatok môže byť.
Ďakujem za rýchlu odpoveď.
Pohančeník
kod objednávky: JXUPU7HAKF

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň, pán Pohančeník,
žiaľ, v Chateau GrandCastle neevidujeme žiadnu rezerváciu na Vaše meno a číslo poukazu. V prípade, že čakáte na darčekový poukaz, prosím kontaktujte Zľavomat priamo telefonicky.
Ďakujeme a prajeme príjemný deň.

Ingrida Pavlikova

Chcem sa opýtať ci mate v ponuke izbu s krbom

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň,
pre informácie ohľadom komnát, kontaktujte nás priamo na email reservations@grandcastle.sk alebo telefonicky na čísle 044 / 520 77 11.
Ďakujeme a prajeme príjemný deň.

Majo

Dobrý deň chcel by som sa informovať, či máte voľný termín v čase 7–9. 12. Ďakujem Majo

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň,
v termíne od 7. – 9. 12. 2018 máme k dispozícii už len komnaty SUPERIOR s doplatkom a APARTMENT s doplatkom.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte na čísle 044 / 520 77 11.
Prajeme príjemný deň.

Rudolf Hagara

Dobrý deň, je možné dohodnúť predĺženie pobytu nad rámec voucheru ?

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň, áno je to možné. Kontaktujte priamo recepciu Chateau GrandCastle.
Ďakujeme.

Iveta Pakanova

Dobrý deň chcem sa opýtať či je voľný termín na 20.1.2019. nas­távajúci má narodenini a chceli by sme to osláviť

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň, pani Pakanová,
dostupnosť termínov a iné otázky radi zodpovieme aj telefonicky na čísle 044 / 520 77 11 alebo emailom na reservations@grandcastle.sk.
K dnešnému dňu je termín od 21. 1. 2019 (nedeľa) k dispozícii. prosím pozrite si obmedzené termíny a splatnosť poukazu.
Prajeme príjemný deň.

Daniel

Dobry den,
chcel by som pobyt kupit rodicom. zial mamina je celiaticka.. ako je to prosim vas u vas s podavanim stravy. dakujem

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň,
keď máme informáciu o alergiách, diétach včas – aspoň 2 dni pred príchodom hostí, šéfkuchár zabezpečí vhodnú stravu.
Prajeme pekný deň, Lenka Šuleková – recepcia Chateau GrandCastle

klaudia

Dobry podvecer, chcela by som kupit synovi a jeho priatelke darcekovy poukaz k vianociam. Je taka moznost, aby som im to dala k vianociam a termin si urci syn?…oslovila ma ponuka 3 dni a dvoch noci za 149eur.

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň, pokiaľ si zakúpite voucher, jeho platnosť je stanovená.
Obdarovaní si môžu sami zavolať o termín a urobiť rezerváciu priamo u nás na tel. č. 044/520 77 11
Ďakujeme.
Lenka – recepcia Chateau GrandCastle

Lenka Kalinova

Dobry den, chcela by som sa spytat od kolkej je check in do ubytovania.
Dakujem, Lenka Kalinova.

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň, štandardne je čas príchodu od 15:00 hod.
Ale pokojne si zavolajte na recepciu 044/520 77 11 v deň príchodu a možno budú izby k dispozícii skôr.
Lenka – Recepcia Chateau GrandCastle

Peter

Prečo ne beriete telefón

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň,
nech sa páči, môžete si zavolať.

Ľudmila Ghillány

Dobrý deň,
s manželom zvykneme tráviť veľkonočné voľno v príjemnom prostredí. Zaujala ma Vaša ponuka pobytov. Môžem poprosiť o zaslanie cenovej komplexnej kalkulácie veľkonočného pobytu vo Vašom kaštieli?
Ďakujem,
Ľudmila Ghillány

Chateau GrandCastle****

Dobrý deň, pani Ghillány,
Veľkonočný balíček sa momentálne pripravuje. K dispozícii bude predaj balíčka len priamo cez novú Chateau GrandCastle stánku, ktorá bude od začiatku roku 2019 k dispozícii. Prosím, kontaktujte nás začiatkom januára 2019 na reservations@grandcastle.sk a radi Vám ponuku zašleme.
Prajeme príjemný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore