Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Elektrická Aroma Lampa (Aroma Difúzer) + Darček Éterický olej

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Valéria Horníková

Mám otázku či sa dá načasovať difuzér a potom sa automaticky vypne.

La Fe s. r. o.

Je to možné nastaviť na 1h, 3h a 6h alebo neobmedzene až pokiaľ sa neminie voda – následne sa sám vypne.

s pozdravom

Filip

Dobrý deň, éterický olej ako darček si môžem vybrať sám alebo mi pribalíte jeden náhodne?

La Fe s. r. o.

Balíme ho náhodne ale ak dáte do poznámky že by ste si prial konkrétny tak podľa možností vám dáme taký ako chcete

Petra

Dobry den.
Difuzer Tmavy Easy Home aj svieti?
Ako aj ostatne, ma farebne podsvietenie alebo ine?
Dakujem

La Fe s. r. o.

Dobrý deň, všetky difúzery majú rovnaké farebné podsvietenie.

s pozdravom

Katka Hašková

Dňa 9.12.2018 som objednal aroma lampu, ktorá mala byť darčekom k Vianociam. Dňa 18.12.2018 mal byť tovar odoslaný. Aké bolo moje prekvapenie, keď na Vašej stránke svieti informácia, že tovar bude dodaný dňa 22.1.2019. Robí ste srandu zo zákazníkov? Nechcete tvrdiť, že od odoslania toavru k doručeniu uplynie 31 dní.

La Fe s. r. o.

Dobrý deň, na overenie vašej pripomienky by som potreboval číslo objednávky nakoľko pod menom Haško alebo Hašková máme všetky objednávky vybavené a aj doručené. Určite si z Vás nikto srandu nerobí a ani z iných zákazníkov. Predpokladaný dátum dodanie nie je 100% smerodajný a už vôbec nemáme nikde dobu doručenia 31 dní. Zavolajte nám počas pracovných dní v čase 10:00 – 21:00 a radi vám pomôžeme.

s pozdravom

Hana

Dnes 18.12.2018 mi Zásielkovňa oznámila, že dodávateľ oznámil moju objednávku a oni teraz čakajú na zásielku od dodávateľa. Zároveň mi zo Zľavomatu prišiel email, že moja zásielka je pripravovaná na odoslanie a predpokladaný dátum doručenia o Zásielkovne je 2.1.2019… tak sa nechám prekvapiť :-) našťastie to nie je darček, ale pre osobnú potrebu, inak by som už bola pekne v strese :-)

La Fe s. r. o.

Dobrý deň pani Hana, to je predpokladaný termín ktorý skáče automaticky. Zásielka vám príde dnes.

s pozdravom

viki

dobrý deň. pod ponukou mate uvedené, že garancia do Vianoc je v prípade ze platba a objednavka prebehnu najneskôr dnes.18.12. Ak to teda dnes objednam, na 100% to do Vianoc obdrzim ? Dakujem vopred za odpoved

La Fe s. r. o.

Robíme čo je v naších silách veríme že stihneme vybaviť 100% zákazníkov a ak si objednáte ešte dnes tak aj Vás ale len doručenie kurierom alebo na zásielkovňu (overte si otváracie hodiny pobočky ktorú si vyberiete).

s pozdravom

Rastislav

Takze som si to objednal pred dvoma dnami (12.12.), aj na zaklade predchadzajucej odpovede, ze ak to pojde cez kuriera alebo zasielkovnu tak to do Vianoc dodate. Tak uvidíme …

La Fe s. r. o.

Robíme všetko preto aby sme nikoho nesklamali.

s pozdravom

Ľubomír

dobrý deň ak si to objednám ešte dnes dôjde mi to do vianoc ? dakujem

La Fe s. r. o.

Nemal by to byť problém ale zvoľte si kuriéra alebo zásielkovňu nakoľko dodacia doba pošty je momentálne 12 až 15 dní.

s pozdravom

Miroslava Valová

Dobrý deň,
chcem sa spýtať na doručenie objednávky, keďže mi neprišl žiadny mail ohľadne objednávky a peniaze z účtu mi už odišli. Ď

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Miroslava
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

V takomto prípade nám prosím napíšte na podpora@zlavomat.sk a my, Vám s radosťou preveríme stav Vašej objednávky.

Pekný deň, Vám prajem.

Zuzana Feješová ٿ

Dobrý deň, mám záujem o viac olejov, ale za každý odo mňa stránka žiada ďalšie poštovné. Nie je možné kúpiť viac olejov za jedno poštovné – zasielkovňu? ďakujem.

La Fe s. r. o.

Musíte vždy po pridaní do košík opakovať objednanie. Ak vám to nejde tak skúste volať do zľavomatu.

s pozdravom

AP

Dobry den,difuzer sa da nabit? alebo v case prevadzky musi byt vzdy v sieti? Dakujem moc

La Fe s. r. o.

Dobrý deň, v čase prevádzky musí byt vždy v sieti.

s pozdravom

Jozef

Dobrý deň,

nie je vám blbé predávať produkt, ktorý objednávate z číny za menej ako 10€, v minimálne trojnásobnej cene a tváriť sa, že to je zľava?

La Fe s. r. o.

Dobrý deň, ak mi kúpite to isté v tejto kvalite v číne za menej ako 10 € budem všetko nakupovať od Vás.

s pozdravom

Dusan

Dobry den, chcem sa spytat co znamena pripojit difuzer do siete? Dakujem za odpoved

La Fe s. r. o.

Dobrý deň, znamená to že ho kábel od difúzera dáte do zástrčky.

s pozdravom

Štefan

preco sa uz neda vyzdvihnut na pobocke v OC Optima Kosice? kupim olej za 2 eura a dalsie 2 su na dopravu, dakujem pekne…

La Fe s. r. o.

Nakoľko sa nám neoplatilo prevážať tovar hore dole, zrušili sme túto možnosť. Olej si v OC Optime kúpiť môžete a dokonca viac druhov, cena je o niečo vyššia ale bez poštovného je to v pohode.

s pozdravom

Katarína

Dobry den.
Je to vlastne aj zvlhcovac vzduchu prosim ?

La Fe s. r. o.

áno je zároveň aj zvlhčovač vzduchu.

Viktoria

Dobrý deň. Prosím vas je možnosť pre osobny odber aj pri BB?mate zasielkovnu aj pri BB? Dakujem

La Fe s. r. o.

Dobrý deň, zásielkovne sú v každom kúte Slovenska takže pokrytie je veľké. Pobočku môžete nájsť aj tu: https://www.zasielkovna.sk/pobocky?closest=1

Cena za zásielkovňu je 2,5€
Bezplatný osobný odber je možný len na adrese Žakovce 60.

S pozdravom
 Šuster

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore