Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relaxačný pobyt v penzióne Panda so vstupom do SPA & AQUAPARKu Turčianske Teplice

4,4 / 5 Penzión Panda *** Turčianske Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ha

Dobrý deň, keď si objednám izbu štandart stačí mi jeden voucher? Chceme ísť 2 dospelé osoby a 2 deti (2,12 rokov). Je tam možnosť prísteľky? Ide mi konkrétne o dátum 17,18,19 Apríl.

Penzión Panda ***

Dobrý deň. V takomto prípade Vás poprosím zavolať na tel. číslo 0907 200 653, nakoľko sa jedná o pobyt zasahujúci do Veľkonočných sviatkov. Ďakujem za pochopenie, s pozdravom Penzión PANDA.

Jiri Knezu

Dobrý deň, ubytovanie od 1.5.-4.5./na 3 noci sa počíta cez týždeň?

Penzión Panda ***

Dobrý deň. Ubytovanie, ktoré zasahuje do víkendu, je už víkendový pobyt. Ďakujeme za pochopenie, s pozdravom Penzión PANDA.

Elena Csordásová tel. 0905655182

Ubytovanie nie je vhodné pre ľudí s obmedzeným pohybom … znamená to, že nemáte izby na prízemí, ale len na poschodí po schodoch?

Penzión Panda ***

Dobrý deň pani Csordásová.
Áno, všetky naše izby sa nachádzajú na poschodí, bez možnosti výťahu.
Ďakujeme za pochopenie a želáme pekný zvyšok dňa.
S pozdravom Penzión PANDA

Tatiana j

Dobry den chcela by som sa spytat rezervacia na dve dospele osoby a dve deti 17 a13-rokov ubytovanie na dve noci tri dni orientacny cas jul ,august kolko by to stalo a co by bolo zahrnute a ake procedury sa daju vyuzit dakujem

Penzión Panda ***

Dobry den
Letna ponuka este nie je na zlavomate. Mozte si dohodnut pobyt telefonicky.
Prosim zaslite telefonicky kontakt na nas mail: info@penzionpanda.sk a my sa vam obratom ozveme a vysvetlime podrobnosti.
Dakujem s pozdravom
Dobrota
manager

Agneša Chrenková

Máte v ponuke aj Senior pobyt pre 1 osobu ďakujem za odpoveď

Penzión Panda ***

Dobrý deň pani Chrenková.
Vieme poskytnúť pobyt aj pre jednu osobu, pre bližšie informácie prosím volajte číslo 0907 200 653.
Ďakujem za pochopenie,
s pozdravom Rišianová

jarmila foltanova

Dobrý deň! Prosím Vás,aké sú podmienky na ubytovanie počas Veľkej noci?Ide o 4dospelé osoby a dve deti 9 a2 roky.Ďakujem.

Penzión Panda ***

Dobry den
Pocas velkej noci plati cena pre pobyt „kedykolvek“
Prosim zaslite nam telefonne cislo na nas mail info@penzionpanda.sk a my vam zavolame a ponukneme vam mozne varianty.
Dakujem s pozdravom penzion Panda

Lenka Boďová

Dobrý deň chcem sa spýtať na pobyt za tich 130 do konca júna,ked malinka má 3rocky čo sa za ňu bude platiť ešte k tomu pobytu?

Penzión Panda ***

Dobrý deň pani Boďová. V takomto prípade môže malá spať s vami v posteli. Ak by ste chceli pre ňu postieľku, vieme Vám ju poskytnúť, vtedy sa dopláca 7€/noc na mieste. Ďakujeme za pochopenie, s pozdravom Penzión Panda

Katarína

Dobrý deň, poprosím cenu 2 dospelí a dve deti 12 a 10 rokov. Termín od 8.3.2019 do 10.3.2019. Ďakujem

Penzión Panda ***

Dobrý deň pani Katarína.
Prosím pošlite nám na náš mail – info@penzionpanda.sk Vašu požiadavku aj s telefónnym číslom a my Vám obratom zavoláme.
Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň, Penzión Panda

Monika Zubeková

Potrebujem vediet ci mate moznost mi rezervovat od 21 decembra do 23 decembra 2018 jednu izbu premna plus moje dve deti 15,10 rocne polpenzia

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Monika
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Pre rezervovanie termínu je potrebné zakúpiť si voucher. Ak si chcete preveriť dostupnosť izieb, tak prosím kontaktujte hotel na tel.č. 043/492 41 69, 0907 200 653, 0905 356 211, 0905 528 985 alebo e-mailom na info@penzionpanda.sk

Pekný deň, Vám prajem.

Lenka

dobrý den chcem sa spytat na pobyt ktory mate na zlavomate vstup do pandy za tich 130e cez tyzden keby som si chcela rezervovat od 24 jula do 26jula 2019 musi byt platba hned uhradena aalebo sa da poslat zaloha a zbytok zaplatit na hoteli?

Penzión Panda ***

Dobrý deň pani Lenka. Pobyt, ktorý máme momentálne v akcii je platný len do konca júna. V sezóne máme iný cenník. Každopádne ak máte záujem sa u nás ubytovať v termíne 24.-26.7.2019 napíšte nám prosím na mail – info@penzionpanda.sk a my sa Vám spätne ozveme s možnosťami a cenami pobytu. Ďakujeme za pochopenie, s pozdravom Penzión PANDA

Peťo

Relaxačný pobyt v penzióne Panda so vstupom do kúpeľov SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice – takúto ponuku máte na Zľavomate, ale keď ma tel. kontaktovali, vstup do kúpeľov je len VSTUP, nie možnosť aktívne využiť všetky položky SPA a AQUAPARKU ! Prečo ? Stránka na Zľavomate je zavádzajúca, preto by mala presne uvádzať, že je to bez možnosti absolvovania ponúkaných bazénov či iných atrakcií. My ako odberatelia cez Zľavomat nemôžeme vedieť, že to nieje zahrnuté v ponuke. Ďakujem

Penzión Panda ***

Dobrý deň pán Peter.
Máte pravdu, že názov ponuky môže byť zavádzajúci, už pracujeme na jeho zmene. Na druhej strane, keď si otvoríte hociktorý typ pobytu, ukážu sa Vám všetky možnosti, ktoré kupón obsahuje a tým zistíte, že v cene je zahrnutý vstup do SPA@Aquapark aj so všetkými možnými atrakciami. Nikde sa ale nepíše o vstupe do Vitálneho sveta, ktorý sa nachádza v SPA časti, ktorý má svoj vlastný cenník a preto nie je zahrnutý do našej ponuky. Mrzí nás nedorozumenie, ktoré týmto nastalo. Veríme, že napriek všetkému je naša ponuka zaujímavá pre hostí, ktorí hľadajú oddych a relax v našej krásnej Turčianskej kotline. Ďakujeme za porozumenie. S pozdravom Penzión PANDA

Peťo

Dobrý deň,
prosím o info: cena pre 1 osobu na 2 noci/3 dni, kedykoľvek s plnou penziou. Ďakujem

Penzión Panda ***

Dobrý deň. Prosím pošlite nám túto požiadavku spolu s telefónny číslom do mailu – info@penzionpanda.sk a my sa Vám spätne ozveme. Ďakujem za pochopenie. S pozdravom Penzión Panda

vladimír jelačič

Dobrý deň,
chcem kúpit pobyt,ako dar priatelom,bez konkrétnrho termínu vo vami ponúkanom období -do 30.6.2019 .Akým spôsobom mám zakúpit poukaz,ak pred jeho úhradou musím vyplnit konkrétny dátum ?

Jelačič
0905 384 666

Penzión Panda ***

Dobrý deň pán Jelačič.
Ďakujem za otázku. nakoľko ste mi dali telefónne číslo, zavolám Vám a dohodneme sa.
Ďakujem za pochopenie
Penzión PANDA

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore