Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jazda na automobile Tesla S P90D alebo Tesla X P90D v deň vašej svadby!

5,0 / 5 Tesla Rental (2 pobočky) Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Kristína

Dobrý deň,
Aj keď si rozkliknem ponuku a zadám zakúpenie kupónu pre jednu osobu nie v deň svadby, kupón sa mi zobrazuje ako ponuka na jazdu v deň Vašej svadby. Bude to pri uplatnení problém?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Kristína
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Ak máte problém s kúpou voucheru, tak nás kontaktujte na +421 232 117 321 a my, Vám radi pomôžeme.

Pekný deň, Vám prajem.

Lenka

Dobrý večer, prosím vás chcela by som sa opýtať, či by sa dala jazda uskutočniť ešte tento rok v decembri 2018. Chcela by som to dať ako darček.
Vopred ďakujem za odpoveď a prajem pekný večer! :)

Tesla Rental

Dobry den, zial, aktualne nedavame terminy na december.

Niki

Dobry vecer chcem sa opytat chcela by som to ako vianocny darcek pre muza aj syna, len syn ma 6 rokov…je to mozne?

Tesla Rental

Dobry den, ak myslite, ci moze byt syn pocas jazdy v aute ako spolujazdec, tak samozrejme ano. Ci moze soferovat, to asi este nie :-)

Klára

Dobry den!
Chcem spítat, ci Vasa ponuka tykajúce sa testovacej jazdy sa vztahuje len na svadbu alebo mozno túto testovaciu jazdu kúpit len tak obycajne ako darcek pre niekoho?
Dakujem za odpoved!

Tesla Rental

Dobry den, zvlast sa da kupit svadobny odvoz, zvlast jazda. Ked kliknete na ponuku, mate tam viacero moznosti.

Klara Kiss

Dobry den!
Mám otázku, ze túto ponuku mozné kúpit iba na den svadby (lebo je napísané: “Jazda na automobile Tesla S P90D alebo Tesla X P90D v deň vašej svadby!”) alebo je mozné kúpit ako darcek napr.: na vianoce?

Tesla Rental

Dobry den, svadobny odvoz je mozne kupit na Vianoce, avsak bolo by dobre, aby ste sa nam ozvali pred kupou na najom@teslarental.sk, aby ste si overili dostupnost terminu a mesta, kde sa svadba bude konat. Dakujeme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore