Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Štýlový obraz na plátne z vlastnej fotografie od FaxCOPY

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
vladislav

Aká by bola cena vytlačiť čistý obraz v rozmere 93×163 len na samotné plátno o celkovom rozmere 110×180 pre upnutie na náš rám?

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, prosím informujte sa priamo na eshop@faxcopy.sk

Adriana Kleknerova

d,den,chcem si ojednat 2 obrazy na platne 60×40,ale neviem ako,chcem sa opytet,ci jeden obraz stoji 14,90?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Adriana Kleknerova,

Áno, jeden obraz stojí vo Vami zadanom rozmere 14,90. Ak máte záujem o 2 kusy, je potrebné si zakúpiť 2 vouchery.

Pekný deň.

Zuzana

Dobry den,zakupila som si obraz v rozmere 60×40 a fotka,ktoru som chcela pouzit ma poner stran 1:1.Mohla by som vozcher vymenit za 60:60?Aky je postup?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. V tomto prípade je možnosť stornovať, Váš voucher. Prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk alebo na tel č. +421 232 117 321

Pekný deň, Vám prajem.

Annabertova

Kde mam zaslat foto alebo akym sposobom zaslat chcem vasu ponuku na platne

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, fotografiu vkladáte až pri vytváraní objednávky na https://www.darcekyodsrdca.sk/domacnost-a-kancelaria/fotoobrazy-a-fotoplatna, fotografia sa nahráva v druhom kroku.

Jana Rogoňová

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, keby dnes ešte zašlem fotku na jeden obraz na zakúpený voucher, dalo by sa tam garantovať dodanie do Vianoc?
Vopred ďakujem

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, garancia dodania do Vianoc bola do 9.12.2018. V prí­pade expresnej výroby (za príplatok) vám môžeme dodanie do Vianoc garantovať.

Natalia červenakova

Dobry den v ktorom okne mam vlozit foto

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, fotografiu vkladáte až pri vytváraní objednávky na https://www.darcekyodsrdca.sk/domacnost-a-kancelaria/fotoobrazy-a-fotoplatna, fotografia sa nahráva v druhom kroku.

Veronika

Dobry den, fotka velkosti 3,8MB je dostatocna na platno rozmerov 120×70? Dakujem

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, dôležité je aj rozlíšenie samotnej fotografie, nie len jej veľkosť. Ideálne rozlíšenie fotografie pre uvedenú veľkosť je 6000×3500 px.

Štefania

Dobrý deň,koľko fotiek je mozne použiť na jedno platno?

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, na fotoplátno môžete použiť v podstate akýkoľvek počet fotiek – v našom kreátore, kde si návrh a objednávku vytvárate, môžete nahrať fotografie do galérie a vytvoriť si tak koláž z viacerých fotiek podľa vlastných predstáv.

Majo

Dobrý deň, chcem sa spýtať či by bolo možné voucher pre obraz 120×70cm využiť aj na vlastný rozmer obrazu 180×40cm? (tlačená plocha by nebola väčšia ale o niečo menšia)

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, žiaľ nie je to možné.

natalia

dobry den chcela by som sa spytat ako sa vklada fotka lebo vobec neviem ako na to

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, fotografiu pridávate pri vytvorení objednávky na https://www.darcekyodsrdca.sk/domacnost-a-kancelaria/fotoobrazy-a-fotoplatna/, v druhom kroku je možnosť pridať nový objekt na obraz – pomocou prvej ikony nahráte fotografiu/obrázok na fotoobraz.

Alena

Dobrý deň chcem sa spýtať či mi fotku aj upravite ked nebude dobra kvalita ?

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, v našich predajniach je možné v spolupráci s grafikom fotografiu aj upraviť, avšak táto služba nie je zahrnutá v cene voucheru a je spoplatnená ako grafické minúty podľa aktuálneho cenníka.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore