Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zimný SKI pobyt pre 2 alebo 3 osoby priamo v SKI KRAHULE

4,3 / 5 Penzión Stred EURÓPY* Stredné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Janka Potocka

Dobry deň, chcela by som sa opytať či mate volne ubytovanie pre 3 osob.na 2 noci 16.2– 18.2 + pes. Ďakujem

Penzión Stred EURÓPY*

k dispozícii je posledná 3 lôžková izba v pavilóne B, môže byť aj pes, ale termín je 15–17.2., ak máte záujem, napíšte mi prosím na stredeuropy@skikrahule.sk a urobím rezerváciu.

Holacik Juraj

Dobry den apartman pre 4clennu rodinu od štvrtka 31.1 do 3.2?Na dve noci polpenzia a skypasy?Dakujem za cenovu ponuku

Penzión Stred EURÓPY*

ľutujem, nemáme voľné kapacity

Mgr. Zuzana Rumanková

Dobrý deň, prosím Vás, máte v ponuke aj rodinné izby s dvoma spálňami?

Penzión Stred EURÓPY*

Dobrý deň, v pavilóne D je 1 rodinná izba s 2 spálňami – v každej je manželská posteľ.
V pavilóne C sú 4 izby s 2 miestnosťami – v každej sú oddelené postele (nie manželské) Izby sú medzi sebou otvorené (bez dverí).

Lívia

Ktorý pavilón je najbližšie k svahu, respektíve z ktorého sa dá ísť rovno v lyžiarkach na svah?

Penzión Stred EURÓPY*

Pavilón C a pavilón E

Mariana

Dobrý deň, možete mi povedať či v termíne 8.-10.2. sú ešte voľné dve 2posteľové a jedna 3 posteľová izba? Ak áno, v ktorej časti si ich môžeme objednať /A…/? Ďakujem

Penzión Stred EURÓPY*

Na stránke www.skikrahule.sk máme červené okienko VOĽNÉ UBYTOVANIE, tu je v každom pavilóne uvedené, kedy sú voľné izby.
Ak z uvedených termínov máte záujem, najlepšie je napísať na stredeuropy@skikrahule.sk- ktorý termín a koľko lôžkovú izbu požadujete, na mail potvrdíme dostupnosť. Momentálne 8–10.2. sú izby v B,C,D k dispozícii. SKI Krahule – Urblíková

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore