Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Skipas na 4 hodiny, večer či celý deň v stredisku JASENSKÁ DOLINA

4,7 / 5 Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA Lyžiarske stredisko JASENSKÁ DOLINA - KAŠOVÁ (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
ivana

Dobrý deň. 20.1. som si zakúpila 3× skipasy do jasenskej doliny za 9,90 kus . Platbu mám na výpise z úctu ako zrealizovanu, ale keď pozerám Moje nákupy tak žiadne vouchre tam nie sú. Ako sa k ním dostanem ? Ďakujem
 https://www.zlavomat.sk/akcia/665554-skipas-na-4-hodiny-vecer-ci-cely-den-v-stredisku-jasenska-dolina?utm_campaign=evk-jasen3&utm_medium=cpc&utm_source=fb

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Dobrý deň, kupóny by vám mali byť zaslané na email, prípadne ako SMS správa, ak nie kontaktujte zákaznícku linku.

Iva

Dobry den je mozne v stredisku Kasova zapozicat lyziarsku a snowboard komplet vystroj + objednat instruktora na snowboard? Dakujem

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Dobrý deň, v stredisku je požičovňa lyžiarskej aj snowboardovej výstroje a taktiež je možné objednať aj inštruktora

Danka Turská

Dobrý deň , dnes som si kúpila voscher , kedy mi ho asi pošlete ? , alebo je iný postup ?

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Urcite ho dostanete, ak nie kontaktujte zakaznicku linku Zlavomat

martin

Dobrý deň , chcem sa spýtať či bude ešte táto ponuka aktuálna SKIPAS NA VEČERNÉ LYŽOVANIE v dňoch STREDA – SOBOTA pre 1 osobu (16:30 – 20:00 hod.)
Platnosť do 17. 3. 2019
Vypredané 13,00 € 7,90 €
ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Martin
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Na našej stránke je táto ponuka stále aktuálna.

Pekný deň prajem.

Rastislav Bielik

Môžem sa pýtať čo znamená pri 4hodinovom skipase,že sa dá kombinovať aj s večerným lyzovanim?

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Da sa kombinovat v tom zmysle, že skipas je vydany na čas 4 hodiny nepretrzite od prveho prechodu turniketom. Medzi dennym a večerným lyžovaním je polhodinova technicka prestavka, kedy ale pre Vás cas plynie. To znamená, ak zacnete lyzovat o 14.00 mozete lyzovat do 18.00 s tym, ze od 16.00 do 16.30 mate nutenú pauzu.

Martin Stuparek

Dakujem .. este by som sa rad spytal na pristup. V Belej na konci treba odbocit dolava (smer Jaseno), alebo sa da ist aj rovno?

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

V Belej treba ist stale rovno az na koniec dediny a tam odbocite dolava.
Na krizovatke pri kostole neodbocujte na Jaseno, pokracujte rovno ( smerova tabula Vás navedie ). Od konca dediny do strediska je to cca 2,5 km.

Martin Stuparek

Dobry den, prosim Vas voucher mozem vymenit za skipas aj v pokladni, alebo iba v informacnej kancelarii? Dakujem.

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Počas vikendu aj v pokladni c.2. Inak v Informačnej kancelarii

Jana

Dobrý deň zakúpený voucher sa vzťahuje na sedačkovú lanovku? Ďakujem za odpoveď.

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Woucher zamenite za skipas, ktorý možete využiť na všetkých dopravných zariadeniach, teda aj na lanovke

Alena Kubalova

Dobrý deň chcem sa opýtať či je večerné lyžovanie otvorené aj na detskej trase ďakujem

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Ano, pocas večerneho lyžovania su v prevádzke aj vleky do 200 m. Ak mate na mysli areál KUBIK, ktorý je pri Lyžiarskej škole, to večer nie je v prevádzke.

Vlado

Dobrý deň chcel by som sa opýtať či je možné skipas použiť na viac dní rozdelením hodín alebo platí iba jeden deň. Ďakujem za odpoveď.

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Skipas je potrebne využiť v jeden deň.

Ľubomír Čičmanec

Dobrý deň, ponúkate mi možnosť využiť 50 kreditov pre lyžovanie napr. v Jasenskej doline alebo v Šachtičkách. Kredity sú platné do soboty 5.1.2019 ale ponúkaný voucher podľa informácie platí až od 7.1.2019. Vys­vetlíte mi prosím tento rozpor údajov ?
Ďakujem.

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

S touto otazkou sa musite obratit na Zlavomat . V nasom stredisku uplatňujeme zľavy od 7.1.2019. Skôr je to mozno tak, že na zakúpenie skipasov mate kredit do 5.1.2019

Roman Bujna

Dobry den,
chcel by som sa spytat ci sa studenti s ISIC preukazom povazuju za dospele osoby alebo za deti. Dakujem

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Dobrý deň, záleží na veku, Detský skipas platí pre osoby do 15 rokov. Ak máte nad 15 rokov je potrebné si zakúpiť lístok pre dospelú osobu.

Patrícia

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať , kúpila som si u vás dva voucher na lyžovanie ale neprišiel mi ,iadny email s potvrdeným a poslaním voucherov. Ďakujem praženicová

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Patrícia
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosím skontrolujte si SPAM alebo REKLAMY. Ak by ste mali problém s dohľadanim voucheru, prosím kontaktujte nás na tel.č.+421 232 11­7 321

Pekný deň, Vám prajem.

Kristína Perďochová

Dobrý deň, prosím Vás je možné zakúpený voucher na celodenné lyžovanie stornovať?

Ďakujem s pozdravom

Kristína Perďochová

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Co sa tyka storna , kontaktujte ZLAVOMAT.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Kristína
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

V tomto prípade nás kontaktujte na tel.č. +421 232 117 3­21 alebo na podpora@zlavomat.sk a my, Vám radi pomôžeme.

Pekný deň, Vám prajem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore