Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Nový, najluxusnejší ROYAL PALACE***** s kúpeľnými procedúrami, neobmedzeným SPA&AQUAPARKom a kúpeľom Royal Bath

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Moderné kúpele Turčianske Teplice - ROYAL PALACE ***** Turčianske Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Viliam

Dobrý deň, v prípade že by som si zakúpil pobyt na dve noci, od piatku do nedeľe, kedy sa dá najskôr v piatok ubytovať a kedy v nedeľu je nutné hotelovú izbu opusit ? Respektíve ako je to s čerpaním vstupu do SPA&AQUAPARKU v deň odchodu ?

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - ROYAL PALACE *****

Dobrý deň, Check in od 14:00 hod. – Check out do 10:00 hod. Vstup do Aquaparku môžete v deň odchodu čerpať. Akurát je potrebné sa odubytovať.

Mária

Dobrý deň, je možné objednať si pobyt pre jednu osobu od 25.2. do 3.3. a za akých podmienok.Ďakujem.

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - ROYAL PALACE *****

Dobrý deň. Kupón cez zľavomat je vždy len pre 2 osoby. Pozrite si prosím cenník na našom webe: https://www.therme.sk/pobyty-a-ceny/cenniky.html , alebo sa ozvite na mail rezervacie@therme.sk s touto požiadavkou. Urobíme Vám ponuku.

Mária Salón

Mám záujem o Pobyt cez veľkonočné sviatky.Mate na to termín prosím?

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - ROYAL PALACE *****

Dobrý deň, pani Salón.
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Na veľkonočné obdobie sa však nevzťahuje ponuka pobytových balíkov ponúkaných na predajnom portáli Zľavomat. Zakúpené vouchery je možné použiť mimo daného termínu.
Ďakujeme za pochopenie.

Jela

Mám záujem o 3– dňový pobyt vo Vašom hoteli v termíne od 17.4–19.4.2019. Mohli by sme si objednať voucher na tieto 2 noci aj cez zľavomat? Aká by bola cena pre 2 osoby na 2 noci? Pekný deň

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - ROYAL PALACE *****

Dobrý deň. Ak Vám na portály zľavomatu nedovoľuje rezervovať termín, prosím kontaktujte naše obchodné odd. telefonicky na č. 043–4913 000.

milan

Mám záujem o 3-dňový pobyt v hoteli Royal Palace, pre dva páry v dňoch 3.-5.1. 2019, ale nerozumiem prečo sú tam tri pobyty každý za inú cenu aj keď rozsah ponúkaných služieb je rovnaký!

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - ROYAL PALACE *****

Dobrý deň, voucher s dlhšou dobou platnosti je drahší ako voucher s kratšou platnosťou (jeden je do 28.2.2019, ďalší je do 30.4.2019). Pri treťom pobyte je zase obmedzenie čo sa týka nástupných dní – len cez týždeň.
Pekný deň.

Petr Ševela

Chcem darčekový voucher. Zašlite my podklady. Ďakujem Ševela

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - ROYAL PALACE *****

Dobrý deň pán Ševela. Kontaktujte prosím recepciu hotela Royal Palace: royalreservations@therme.sk

sevela

mam zaujem od 2.1. do 3.1.

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - ROYAL PALACE *****

Dobrý deň, termín je voľný, v prípade záujmu je potrebné si kúpiť voucher.
Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore