Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Perfektná rodinná zábava a relax v Aquaruthenia Svidník

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Aquaruthenia Svidník  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Andrea

Dobrý večer. Môžu ísť do soľnej jaskyne aj deti? Vek 2,4 a 6.
Ďakujem

Aquaruthenia

Dobrý deň, áno, môžu aj deti.

ivo

Platnosť voucherov bola predlžená z 31.3. do 31.5. Na vytlačených mám platnosť do 31. 3. Nebude problém na recepcii?

Aquaruthenia

Pošlite mi prosím na email manazer@aquaruthenia.sk kód voucheru spolu s Vašim menom, pozriem sa na to…Pekný deň

Soňa

Dobry den, chcem sa opytat ten 3hod. Vstup so saunovym svetom a solnou jaskynou je pre 2 osby 18,90€ ci ako za jednu osobu.Dakujem

Aquaruthenia

Dobrý deň. Pre dve osoby.

Ján

Dobrý večer sme dvaja dospelí a deti vo veku 11 a 13 rokov. Obe majú via ako 140cm. Kolko bude stat pobyt na 3hodiny? Ďakujem

Aquaruthenia

Dobrý deň, dieťa vyššie ako 140 cm sa posudzuje ako dospelá osoba. Vyberte si prosím variant, ktorý Vám bude vyhovovať najviac /celodenný, so saunou, bez sauny, na 3 hodiny…/ Pekný deň

Natalia

Do koľko dni mi po stiahnutí peňazí z úctu príde voucher ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Natália
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Ak platíte online kartou tak behom pol hodiny by ste to mali mať na emaili. Ak prevodom na účet do 2 prac. dní. Ak by ste mali nejaký problém s doručením voucheru prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk alebo na tel.č. +421 232 117 321.

Pekný deň Vám prajem.

Róbert Hanudel

Dobrý deň,chcem sa opýtať či je možný vstup na základe multisport karty.Ďakujem

Aquaruthenia

Dobrý deň, nie, nie je možný. Pekný deň.

Ján

Dobrý večer, chcem sa opýtať kedy táto akcia na zľavomate koncí? Ďakujem.

Aquaruthenia

Dobrý deň. Trvanie akcie je od 30. 11. 2018 — 20. 3. 2019. Platnosť voucheru od 30. 11. 2018 — 31. 3. 2019

Adela Šuťáková

Dobrý deň,mám záujem o rodinný balík 3 hodinový bez sauny, ale jedno dieťa má 150 cm a druhé 5 rokov. Je treba niečo doplácať? Ďakujem

Aquaruthenia

Dobrý deň. Rodinný balík platí pre dvoch dospelých a dve deti do 140 cm.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore