Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nekonečná zábava v TOP FUN Eurovea

4,8 / 5 TOP FUN Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Romana

Rovnako sa chcem opytat, ci jeden voucher napr na 50 kreditov, mozu uplatnovat naraz dvaja hraci alebo kazdy potrebuje vlastny voucher? V Boroch sme to nikdy neriesili, ale tu mi to nie je jasne.

TOP FUN EUROVEA

Staci jeden voucher ale ak chcete na dve karty pri pokladni to treba rozdelit pripadne hrat z jednej karty.
s pozdravom Top-Fun team

Romana

Ani ja nikde nevidim upozornenie na voucheri, ze plati len od pondelka do stvrtka. Ak to tak je, pravdepodobne ho vratim. Kde to tam prosim uvadzate? Citam si to a nikde nic. Vdaka.

TOP FUN EUROVEA

Dobry den aj vam :)
nase vouchre maju za sebou malu zmenu, teraz uz sa daju uplatnit kazdy den.
s pozdravom Top-Fun team

Dária Nitrayová

Dobrý deň,

Dnes som si zakúpila dva vouchery na 50kreditov do OC Eurovea, kde mi pri pokuse ich uplatniť pokladníčka povedala, že sú platné iba pd pondelka do štvrtka, hoci táto skutočnosť nikde uvedená nie je. Ak je to naozaj tak, rada by som Vás požiadala o vysvetlenie tejto situácie.

Ďakujem

TOP FUN EUROVEA

Dobry den, v ako uplatnit voucher je to napisane. Vysvetlenie situacie je ze nas od pia-nedela navstevuje prilis vela ludi a preto chceme aby sa zlavomat vyuzival cez kludnejsie dni pre Vasu vacsiu spokojnost :)
s pozdravom Top-Fun

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore