Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Klasická fotokniha s pevnou väzbou, formát A4 alebo A3

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Gabriela Kapjorová

Dobrý deň ! Chcela by som dať urobiť fotoknihu pre každé dieťa z mojej triedy ( 21 ks). Každá kniha bude iná. Dalo by sa to poslať v jednom balíku? Knihy by som potrebovala až na máj. Ked si objednám a zaplatím fotoknihy teraz, môžem si ich dať urobiť až v máji? Ďakujem za odpoveď.

Colorland

Dobry den
Kontaktujte nas prosim pomocou formulara pre hromadne objednavky: https://www.colorland.com/sk/velke-objednavky
Pekny den prajem

Nika

Dobrý deň, aká je prosím Vás doba dodania fotoknihy? Ďakujem,

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Nika
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Doba dodanie je 6 pracovný. Pre bližšie info je potrebné kontaktovať doručovateľa. Pripájam kontakt:
info.sk@colorland.com
+421 911 417 157.

Pekný deň, Vám prajem.

Katarina

Dobry den, je mozne na jedno postovne objednat neobmedzeny pocet knih/produktov? Resp. ake by bolo postovne pre viacero fotoknih? Vopred dakujem. za info.

Colorland

Dobry den
V ramci jedneho postovneho si mozte objednat maximalne cca 10 knih. Ak by ste mali zaujem objednat ich viac, napiste nam prosim na info.sk@colorland.com , pripravime pre Vas individualnu ponuku
Pekny den prajem a vela stastia do Noveho roka!

Juraj Bartoš

1.12. som si objednal tri fotoknihyknihy z jedného návrhu a potom 7.12. ďalšiu fotoknihu. Doteraz mi žiadna neprišla. Čo sa deje?

Colorland

Dobry den
V nasom systeme neexistuje zakaznik s mebom Juraj Bartos, napiste nam prosim do spravy na adresu info.sk@colorland.com cisla Vasich objednavok. Vopred dakujem

Katarína Pastorková

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či ešte garantujete doručenie do Vianoc.
Ďakujem.
S pozdravom,
Katarína P.

Colorland

Dobry den
Ano ale ak si knihu objednate a uhradite (vratane postovneho) dnes, no najneskor zajtra.
Pekny den prajem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore