Často sa pýtate:Ako uplatniťPríplatky

Andrea simova

Dobry den. Chcela by som sa opytat chlapec ma 13 rokov ale v. 162 moze ist aj saaaam na motokare

Motokary

Dobrý deň, áno môže :) deti môžu od 130cm jazdiť samé.

Milada Dubináková

Dobrý den prajem, dcera má 14 rokov a výsku cca 158 cm, je trosku pevnejsia. Uvazujem nad jazdou dvojmotokárou 2 dospelí. Myslíte že to bude aj pre nu? A este jedna otázka. Máme malého psíka rasy Bišón. Dalo by sa príst aj s nim? Samozrejme, ze by nesiel ani do motokary ani na trat, zdrzovali by sme sa iba niekkde mimo trate. Dakujem za odpoved a prajem pekný den.

Motokary

Dobrý deň, dvojmotokáru može ovládať dospelá osoba nad 18 rokov. Dcéra môže byť ako spolujazdec. So psíkmi nemáme žiaden problém, kľudne ho vezmite :)

Michaela

Dobrý deň, keď je v kupóne napísané dve jazdy na motokáre pre dospelú osobu+ kukla, to znamená že to môže využiť len jeden človek na dve jazdy v ten deň, alebo to môžu využiť dve samostatné osoby na jazdu v rovnakom čase? Ak dve osoby, tak tá druhá osoba si musí kuklu doplatiť? Ďakujem.

Motokary

Dobrý deň, môžte prísť na jeden poukaz na 2 jazdy aj 2 osoby. Ak druhá osoba nebude mať vlastnú kuklu, je potrebné si ju zakúpiť. Pekný deň

Marián Vašš

Zdravim. Je možnosť si dokúpiť ďalšie jazdy priamo na mieste?

Motokary

Dobrý deň, áno je možné dokupiť jazdy aj u nás. Cenník nájdete tu: https://www.kartonearena.sk/cennik

HM

Dobrý deň, syn má 14 rokov a 170 cm výšku. To je ešte na detskú motokáru alebo už ako pre dospelého?

Motokary

Dobrý deň, motokáry pre dospelých sú od 15 rokov ale podľa výšky vášho syna by už mohlol skúsiť aj motokáru pre dospelých.

Späť na detail ponuky

Nová otázka

Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e-mail podpora@zlavomat.sk alebo volajte +421 232 117 321. Príspevky s chybným obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e-shopy.