Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Čarovný pobyt na hornej Orave v Penzióne Beskydy s možnosťou bohatého trávenia voľného času

4,5 / 5 Penzión Beskydy*** Orava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Vlado

Dobrý deň, ten welness je neobmedzene počas celého pobytu? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Vlado,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. V cene voucheru s wellness je zahrnutý:

  • neobmedzený vstup do vírivky v rámci otváracích hodín pre 2 osoby (iba piatok a sobota 15:00–19:00)
  • vstup 2 × 2 hod. do wellness pre 2 osoby – parná, infra a fínska sauna, vedro s ľadovou vodou, odpočiváreň s ležadlami, slamenou posteľou a TV, plachta, džbán vody. (iba piatok a sobota 15:00–19:00).

Prajem Vám krásny deň.
Milan

Dobrý deň, máte k dispozícii stolný tenis,futbal či biliard ? Ak áno sú v cene ?ďakujem

Penzión Beskydy***

Dobrý deň, v ponuke máme len stolný ping pong a áno sú v cene.
S pozdravom Penzión Beskydy.

Ivana Somorová

Dobrý deň,
ponúkate aj apartmány pre rodiny alebo len dvojlôžkové izby ?

dakujem za odpoved.

 Ivana

Penzión Beskydy***

Dobrý večer, ponúkame aj apartmány pre rodiny.
S pozdravom Penzión Beskydy.

Dušan Matejka

Dobrý večer, rád by som sa spýtal na možnosť ubytovania vo vašom zariadení v termíne od 18.4.-23.4.2019 pre 3 dospelé osoby a dve deti vo veku 3 a 4 roky. prosil by som cenovú kalkuláciu /dve dvoj posteľové izby, apartmán alebo rodinná izba/. Ďakujem

Penzión Beskydy***

Dobrý večer, pre cenovú kalkuláciu mi pošlite email na recepcia@penzionbeskydy.sk .
S pozdravom Penzión Beskydy.

Bea

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte voľný termín 31.1.-3.2 pre 4 osoby? Veľmi pekne ďakujem.

Penzión Beskydy***

Dobrý deň, na tento termín už nemáme voľné.
S pozdravom Penzión Beskydy

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore