Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rodinný pobyt s 2 deťmi do 10 rokov zdarma s polpenziou a wellness

4,2 / 5 Tündérkert Hotel*** Eger - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Iveta Zvarová

Dobrý deň chela by som si kúpiť pobyt od 7.3–10.3 2019 dve izby vedľa seba je tento termín ešte voľný .Neviem prečo ma to nepustí ked si chcem objednať izbu na termín.Keď si to objednám je možnosť si to objednať cez Vás nakoľko neviem po maďarsky .ďakujem Zvarová

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Iveta,

ďakujeme za Vaše otázky a za záujem o naše ponuky. Ohľadne rezervácie na Vami vybraný termín sa môžete obrátiť aj priamo na prevádzkovateľa na tel. čísle +36–30/588–5744, alebo e-mailom na recepcio@tunderkerthotel.hu (anglicky a maďarsky) a následne si zakúpiť voucher bez termínu.

Prajem Vám krásny deň.

Zdenka Bohusova

Ako by bolo mozne zistit, ktore vikendy su este dostupne? Islo by o pobyt pre 4 dospelych, a jedno dieta 3r. ..teda 2 izby.Taktiež by sme chceli 2 izby vedla seba. Da sa to iba pri rezervacii termínu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zdenka
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

V toto prípade je potrebné kontaktovať hotel. Pripájam kontakt na hotel: el. čísle: +36–30/588–5744 alebo e-mailom: recepcio@tunderkerthotel.hu. Jedná sa o zahraničný hotel, takže komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Ak by ste mali problém s dorozumením sa v cudzom jazyku napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a my, Vám s radosťou pomôžeme.

Pekný deň, Vám prajem.

Jirina Putzova

Chcela by som si skombinovat 4 noci + 2 noci. Ide to?
A je mozne zarezervovat napr. od 27.5 a prejst 1,2 dnami do juna?

Dakujem za odpoved
Jirina Putzova

Tündérkert Hotel***

Dear Guest,

Yes, that is possible.
Regards,

Tündérkert Hotel

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore