Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pobyt v Demänovskej doline v luxusných apartmánoch Vila Vista s privátnou exteriérovou kaďou a infrasaunou

Mimoriadne
Mimoriadna ponuka, ktorá patrí medzi 10 % najlepšie hodnotených ponúk na Zľavomate a zároveň má dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Vila Vista Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Alena Janechova

Dobrý deň,máte prosím Vás voľný termín 5.7–7.7?Sme 2+2(11,15 r), ak áno prosím si rezervovať,a aká je cena? Dá sa použiť rekreačný poukaz? Ďakujem.

Vila Vista

Dobry den,
ano je volny pre Standard apartman s jednou spalnou. Treba si zakliknut v ponuke tento typ apartmanu a nasledne budete mat moznost rezervovat ho aj na konkretny termin.Pre uplatnenie rekreacneho poukazu Vam radi vystavime fakturu.

Vila Vista

Dobry den,
ano je volny pre Standard apartman s jednou spalnou. Treba si zakliknut v ponuke tento typ apartmanu a nasledne budete mat moznost rezervovat ho aj na konkretny termin.Pre uplatnenie rekreacneho poukazu Vam radi vystavime fakturu.

Gabriela Danková

Dobrý deň.
Mali by sme záujem o pobyt vo vašom zariadení v termíne od 23.6.-26.6.2019 v a­partmáne štandard s balkónom. Bolo by to možné?
Sme dvaja dospelí a tri deti (16 rokov a 6-rocne dvojičky). Mohla by som ubytovanie brať tak, že dvojičky sú zadarmo (sú menšie ako jedno dieťa do 14.99 rokov,aj tak budú spať slolu) a doplácala by som len za staršiu dcéru 10€/noc? Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom Dankova, Žilina

Vila Vista

Dobry den,
dakujeme za email. Standard apartman mame v tomto termine este volny.
Dvaja dospeli mozu spat v spalni, v obyvacke je rozkladaci manzelsky gauc a nie som si ista ci sa tam pohodlne vyspia dve mensie deti a jeden teeneger. Ak vam to nevadi, doplatok za 3.dieta bude 5,–eur/noc. V pripade zaujmu vsak mame este k dispozicii v tento termin 2– lozkovu izbu,ktora by bola hned vedla apartmanu.Vieme Vam tam dat zvyhodnenu cenu 30,–eur/ noc za izbu a odporucala by som tuto moznost kvoli pohodliu.Takze by ste mali apartman pre 3os (dieta zdarma) a susediacu dvojlozkovu izbu.
S pozdravom Natalia,Vila Vista

Lukáš

Zdravim,chcem sa opytat,ci je v zariadeni mozny pobyt aj so psikom…dakujem

Vila Vista

Dobrý deň,
áno je, 3€ na noc tak ako je uvedené v ponuke. Za predpokladu domáceho psíka :)
Vďaka, pozdravujeme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore