Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pobyt v Tatrách s privátnym wellness a zľavami do aquaparkov!

4,4 / 5 HOTEL AVALANCHE *** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Michaela Jurašiová

Dobrý deň, prosím vás o info k pobytu Jarné prázdniny v termíne 18–22.2.
Sme 2 dospelí, 2 deti (8, 15 rokov) – máte voľné izby pre našu kombináciu? AK áno, aká by bola cena spolu?
A ešte info, či by bolo možné predlžiť pobyt o 1 noc naviac – či máte kapacity a aká by bola cena. Ďakujem.
Michaela Juraši

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň prajeme.

Veľmi radi by sme Vám ponúkli ubytovanie, žiaľ hotel máme plne obsadený v danom termíne.

V prípade záujmu o iný termín pobytu nás prosím neváhajte kontaktovať.

Prajeme krásny deň.

Dominika Krahulcová , recepcia

Miroslava Hrinová

Dobrý den,máte, prosim Vás,niečo voľné v termíne 4.2 – 6.2. Ďakujem.

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň, ďakujeme za záujem o ubytovanie, poslednú dostupnú dvojlôžkovú izbu LUX máme ešte dostupnú v termíne 3.-5.2.2019. V prípade záujmu o konkrétnu rezerváciu nás neváhajte čím skôr kontaktovať, keďže nevieme zaručiť dlhodobú dispozíciu týchto kapacít. Vopred ďakujeme za porozumenie.
S pozdravom Marián Handzuš, recepcia hotela.

honza 5555

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na možnosť priplatenia prístelky a polpenzie (dospelá osoba) k ponuke pobytu izba double (2 os. nedeľa-piatok 109€) – je takáto varianta možná ? pripadne Vás poprosím cenu (prístelka+pol­penzia pre tretiu osobu)

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň,
podľa podmienok je za ubytovanie osoby od 15 rokov alebo dospelej osoby na prístelke s polpenziou za 25€/osoba/noc.
V prípade záujmu o rezerváciu nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom Marián Handzuš, recepcia hotela.

Janka Juritková

Dobrý večer prajem, mate volne od 20.1 do 22.1? Ďakujem

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý večer,
v termíne 20.-22.1. máme ešte stále k dispozícii dvojlôžkové izby. V prípade záujmu o rezerváciu nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom
Marián Handzuš, recepcia hotela.

Potraviny Nemcovce

Dobry vecer,chcem sa spytat ci mate volne dva dvojlozkove izby od 1.3do 4.3 na tri noci ,dakujem

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý večer, v danom termíne máme voľné dvojlôžkové izby DOUBLE a taktiež aj dvojlôžkové izby LUX.
Prajeme krásny večer.
Tatiana, recepcia hotela

Monika

Dobrý deň.
Prosím vás čo mi viete ponúknuť na víkend 11.1–13.1.2019 pre 1 dospelú osobu a 2 deti (5 a 6 rokov). poprosím cenovú kalkuláciu.
Ďakujem

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň,
v danom termíne máme k dispozícii dvojlôžkovú izbu LUX, k zakúpenému kupónu by bol doplatok za prístelku na dve noci 32€. V prípade záujmu o rezerváciu nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom
Marián Handzuš
recepcia hotelu

Jozef Tomasek

Dobrý deň prajem. Chcel by som sa spýtať jednu otázku. Mame dvoch malych psíkov. Tak som sa chcel spýtať ci je možné prísť aj s nimi. A aká by bola cena na dve noci aj so psíkmi. Ďakujem

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň,
ak sú Vaši psíci naozaj malí a tichí, pobyt s nimi by bol o 20€ na noc drahší, podľa vybratého variantu pobytu.
S pozdravom Marián Handzuš, recepcia hotela

Martina

Dobrý deň, chcela by som sa vás spýtať na izbu Double či by sa dalo poslať nejaké foto do emailu a či je ešte voľná táto izba :) za odpoveď vopred ďakujem

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň.

Fotky si môžete prezrieť na našej stránke , konkrétne na linku : https://www.hotelavalanche.sk/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=8:double-room&lang=sk

Dostupnosť izby Vám vieme pozrieť až po upresnení termínu .

Prajeme krásny večer.

Dominika, recepcia

Bernadeta Fečková

Dobry večer,chcem sa opytat či mate volne od 4.1.2019 do 6.1.2019

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý večer, áno máme voľnú jednolôžkovú izbu a dvojlôžkovú izbu DOUBLE.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore