Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Večné mesto Rím a najmenší štát sveta Vatikán

4,1 / 5 STARTRIP s. r. o. Rím - Taliansko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Anna Hudecová

Dobrý deň. Prosíme o zaslanie pokynov k poznávaciemu zájazdu do Ríma v dňoch 29.5.-2.6.2019, ktorý máme u Vás zakúpený z dôvodu zakúpenia cestovných lístkov do Bratislavy a späť. Ďakujeme
Hudecová, Kúdelová

STARTRIP s. r. o.

Pokyny boli klientom zasielané, pokial neevidujete pokyny kontaktujte prosím Ck.

Silvia Chabadova

Dobrý deň,

prosím Vás o informáciu – názov hotela kde počas zájazdu budeme ubytovaní.

Ďakujem

STARTRIP s. r. o.

Ubytovanie je zabezpečené v hoteli v pomezii

Miroslava Topoľanová

Dobrý večer, prosím Vás aký je maximálny počet záujemcov, aby sa zájazd uskutočnil? Chcem previesť platbu 21.02.2019 keďže mi bolo mailom odpísané že mám preniesť platbu do 22.02.2019. V prí­pade že sa nenazbiera max.počet ľudí vraciate platby. Info o nástupe a celkovom priebehu zájazdu sa dozvieme ako? Ďakujem za skorú odpoveď.
S pozdravom

Miroslava Topolanová

STARTRIP s. r. o.

Pokyny zasielame 7 dni pred zájazdom. Maximálny počet je počet miest v autobuse. Minimálny cca 30 osôb

Dagmar Grivalská

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať ako to je s tým, že zájazd je na 5 dní ale zabezpečené sú len 2 noci. Je to vrátane cesty? Jeden deň tam a jeden naspäť a potom tri dni tam, takže preto tie dve noci?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Dagmar
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Odporúčam kontaktovať CK a informovať sa bližšie. zajazdy@startrip.sk
+421 911 594 464

Pekný deň prajem.

Daniela Tothova

Dobry den, prosim Vas tento zajazd do Rima je organizovany len v tomto termine? Mala by som zaujem, ale tento termin mi nevyhovuje.
Dakujem.
Tothova

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Daniela
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Žiaľ pri tejto ponuke je len tento termín.

Pekný deň, Vám prajem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore