Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pol kila pečených rebier s prílohou a tankový Pilsner Urquell v reštaurácii Alfa

4,6 / 5 ALFA Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Marek G.

Uz 3 den Vam nefunguje link na vytvorenie rezervacie. Vypise chybu 404, stranka neexistuje… Uz Vam ohladom toho aj viaceri pisali. Kedy to mienite vyriesit?

ALFA

Dobrý deň,na odstránení chyby pracujeme. Rezerváciu si môžete urobiť na tel. čísle 02/63812285 . Za pochopenie ďakujeme

Juraj Martančík

Dobrý deň.

Aj ja sa snažím rezervovať si termín, no po kliknutí na odkaz na rezervačný formulár, sa ukáže hláška, že stránka neexistuje. Dá sa objednať aj iným spôsobom?

ALFA

Dobrý deň, zavolajte prosím na tel. číslo 02/638 122 85 . Urobia vám rezerváciu telefonicky. Za pochopenie ďakujeme

Monika Malíková

Dobrý deň,
snažím sa rezervovať rebra cez rezervačný formulár ale bohužial sa naň neviem dostať, vypisuje že stránka neexistuje

ALFA

Dobrý deň,
zavolajte prosím na tel. číslo 02/638 122 85. Urobia vám rezerváciu telefonicky. Za pochopenie ďakujeme.

Ako dam recenziu ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku. Recenziu môžete pridávať, po kliknutí na „Moje nákupy“ → „Uplatnené vouchery“ a následne „Hodnotiť“.

Prajem Vám krásny deň.

jaroslav klamo

Objednal a zaplatil som dva vouchery v alfe dostal som iba jeden ako sa dostanem k tomu druhemu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jaroslav,

pokiaľ ešte stále nemáte svoj voucher, prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, kde Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Patrik

Aj dovoz mate?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Patrik,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ohľadne tejto informácie sa môžete informovať priamo u prevádzkovateľa na restauraciaalfa@gmail.com, alebo e-mailom na +421 263 812 285.

Prajem Vám krásny deň.

Jozef Benda

Dobrý deň, dňa 7.2.2019 som zadal prevod cez účet za 6ks voucherov (33,30eur), v ten deň poobede mi boli peniaze stiahnuté. V popise bolo uvedené že do niekoľko dní na mailovej adrese obdržím požadovaný počet vocherov, zatiaľ som žiadne neobdržal.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jozef,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, prípadne e-mailom na podpora@zlavomat.sk, kde Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Marián

preco neodpisete?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Marián
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Odporúčam kontaktovať poskytovateľa služby informovať a bližšie: restauraciaalfa@gmail.com
+421 263 812 285.

Pekný deň prajem.

Johan

Pekný deň, musia sa rebrá zjesť v zariadení?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Johan
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Odporúčam kontaktovať poskytovateľa služby informovať a bližšie: restauraciaalfa@gmail.com
+421 263 812 285

Pekný deň prajem.

Marián Chovanec

Dobry den. Da sa pivko zamenit za nealko pitie?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Marían
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Odporúčam kontaktovať poskytovateľa služby informovať a bližšie: restauraciaalfa@gmail.com
+421 263 812 285

Pekný deň prajem.

Matúš

Dobrý deň nedostal som žiadny potvrdzovací email ako bolo písané Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Matúš
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk alebo na tel.č. +421 232 117 321.

Pekný deň Vám prajem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore