Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Odstránenie nežiadúcich tukových buniek pomocou mrazu

4,9 / 5 KRYOLIPOLÝZA SASHA Banská Bystrica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lea

Dobry vecer,chcela vy som sa opytat,ked chcem použiť hlavice na brucho a na boky (ale myslim tie faldiky co trčia z rifliciek😄)ake hlavice a kolko ich treba kupit?Ke možné počas jednej procedúry robit aj viac časti tela?Dakujem za odpoved

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Dobrý deň Vám prajem, na boky budú vhodné 2× veľké hlavice a na bruško 1× turbo-hlavica.
Počas jednej návštevy je možné urobiť aj viaceré oblasti (všetky, ktoré ste spomenula)

Magdalena

Dobry den,chcem sa opytat ked chcem zo zadku a stehien kolko procedur si mam kupit a aku hlavicu pritom pouzit?dakujem

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Stehná 2× turbo hlavica, zadok 2× veľká hlavica

Katarína

Dobrý deň. Je možné kryolipolýzu absolvovať aj na oblasť chrbta? Ak áno, prosím, akú hlavicu je treba použiť? A koľko procedúr odporúčate?

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Oblasť chrbta je možné ošetriť s 2× veľkou hlavicou, najlepšie je, keď sa zákrok absolvuje 2×.

Zuzana Marekova

Dobrý chcem sa opýtať keď chcem z brucha a zo stehien koľko procedúr si mam kúpiť a ktorú z hlavíc mi odporúčate dakujem

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Bruško 1× turbo-hlavica, stehná 2× veľká hlavica, alebo 2× turbo hlavica – podľa konfekčnej veľkosti. Pokiaľ máte záujem o konkrétnejšie informácie, nech sa páči, zavolajte na telefónne číslo 0907111888

Renča

Dobrý deň chcela by som sa informovať. Mohla by som absolvovať turbo hlavicou brucho, stehná, boky. Aj, keď dlhodobo užívam warfarin?

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Odporúčam prekonzultovať s lekárom, ktorý dobre pozná Váš zdravotný stav

Mariana Šulekova

Dobrý deň chcem sa opýtať koľko procedur je potrebné absolvovať na schudnutie z pasu?dakujem

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Dobrý deň Vám prajem, je to individuálne, pretože každý má inú konfekčnú veľkosť (hrúbku pokožky, množstvo tukového tkaniva) poskytovateľ technológie odporúča 2× absolvovať procedúru na konkrétnej oblasti.
Všetko sa nastaví podľa potreby, keď klient príde osobne.

Janka Mullerova

Kontraindikacie

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Kontraindikácie: tehotenstvo, po pôrode pred ukončením šestonedelia v oblasti brucha,
epilepsia, nádorové onemocnenia, Onkologické ochorenia, srdečné a ľadvinové choroby,
diabetes, infekčné onemocnenia, pacienti s kardiostimu­látorom, atopický ekzém, problémy s telesnou termoreguláciou, náhrady kĺbov alebo kovové implantáty v mieste ošetrenia, Hypertenzia (Vysoký krvný tlak), ťažkosti s krvácavosťou, Trombóza, funkčné poruchy ciev,(Raynaudov syndróm),Zápal trojklanného nervu, Kryoglobulinémia, Problém s krvácavosťou, srdcom, mozgom, chrbticou, alebo lymfatickými uzlinami, Ošetrenie brucha sa nesmie prevádzať v priebehu menštruácie, Pooperačné stavy, Roztrúsená skleróza (Skleróza multiplex)

Danka Kvietkova

Uz som si jednu kryolipolyzu zaplatila,len sa chcem opytat ci by som mohla absolvovat koncom mesiaca.Dakujem.

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Áno, samozrejme, zavolajte na telefónne číslo 0907111888 a dohodneme si termín, aký Vám bude najlepšie vyhovovať.

Katarína

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké je to ošetrenie turbo hlavicou

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Pozdravujem Vás ošetrenie turbo hlavicou je zobrazené na hlavnom úvodnom obrázku. Viac informácií na telefónnom čísle 0907111888

Ivetka

Dobrý deň prajem,ja by som sa chcela opýtať či by sa dalo aj viac krát tu istú časť?je to bolestivé?ako často môžem opakovať?a môžem aj po 4cisarskych rezoch absolvovať? posledný bol 19.7.2018, ďakujem za odpovede

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Pozdravujem Vás Ivetka

Áno, dá sa ísť viac krát tu istú časť,
nie je to bolestivé,
opakovanie je možné najskôr po 4 týždňoch,
áno, procedúru je možné absolvovať aj po cisárskych rezoch,
pokiaľ máte ďalšie otázky, nech sa páči, sme Vám k dispozícii na telefónnom čísle 0907111888.

Danka Kvietkova

Pekny den.Mohla by som sa aj vopred objednat a potom u Vas poradit co by bolo lepsie?Dakujem.

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Áno, samozrejme

Anna Locekova

Prosím mohla by som keď mám štítnu žľazu, cukrovku vysoký tlak a so žilami krcovymi chcela by som brucho boky zadok a vnútorné stehna to hlavne ďakujem

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Dobrý deň prajem, cukrovka je vážna kontraindikácia, v tomto prípade jedine po konzultácii Vášho lekára, ktorý dobre pozná Váš zdravotný stav.

Elena

Môžem absolvovať aj viac procedúr naraz v jeden deň… keď si napríklad kúpim tri alebo štyri

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Dobrý deň prajem, áno, dá sa naraz v jeden deň absolvovať viac procedúr
(aj štyri naraz)

Barka Brezans

Dobrý deň, mala by som záujem o procedúru" kryolipolyza" podľa čoho si mám vybrať veľkosť hlavice

KRYOLIPOLÝZA SASHA

Dobrý deň prajem, záleží, ktorú oblasť potrebujete riešiť, pri hlaviciach sú rozmery a hlavica zaberie väčšiu plochu oproti jej rozmeru – napríklad o 3 CM viac okolo celého obvodu hlavice. Pokiaľ potrebujete prekonzultovať konkrétnejšie, nech sa páči, zavolajte na tel.číslo 0907111888, kde Vám radi poradíme.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore