Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Novozrekonštruovaný penzión Štrba*** vhodný pre páry v super lokalite

4,3 / 5 Penzión Štrba Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Kratochvíla Náramná

Dobry den,

je na izbe kuchynka, prosim? alebo chladnicka?
dakujem..

 R

Penzión Štrba

Dobrý deň, máme k dispozícií aj štúdia so samostatným vchodom, kde je kuchynka s chladničkou.

Milan

Dobrý deň, aký veľký máte apartmán ? Skladá sa z jednej alebo dvoch izieb a je tam možnosť dvoch prísteliek ?
ďakujem

Penzión Štrba

Dobrý deň,

apartmán má samostatnú spálňu a obývaciu izbu s kuchynským kútom, kde je rozkladací veľký gauč pre 2 osoby na spanie

Jana nozdrovicka

Dobrý deň zajtra ráno by sme chceli prísť do pondelku je to možné?

Penzión Štrba

Bohužiaľ tento víkend sme už mali obsadené, no nabudúce sa prosím ozvite skôr

Fero Králka

Prajem pekný deň,mám záujem o vašu veľkonočnú ponuku v termíne od 19.4. do 22.4.2019, aké sú podmienky ponuky a kde a kedy si ju môžem objednať. Ďakujem.

Penzión Štrba

Dobrý deň, bohužiaľ veľká noc už je pozastavený predaj

Martina Vargová

Dobrý deň, mali by sme zaujem o pobyt buduci tyzden, termin 20.2–22.2.19. Rodina v zlozeni 2dospeli a dve deti vo veku 8,14rokov. Je mozne mat jednu izbu s pristelkami? Alebo mam zakupit dva kupony na dve izby. Dakujem za odpoved a pekny den prajem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Martina
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Pri tejto ponuke si viete zakúpiť pobyt na termín alebo bez termínu. Odporúčam kontaktovať hotel a informovať sa bližšie: tel.č.+421 949 33­4 341 alebo +421 907 125 4­36 alebo emailom info@penzion-strba.sk

Pekný deň prajem.

Michaela Jurašiová

Dobrý deň, zaujíma ma pobyt 2 noci Cez týždeň s polpenziou (cena 123 Eur).
Máme deti 8+15.
Cena za 8 ročného som napočítala za 2 noci 41,8.
Nenašla som cenu pre dieťa vo veku 15 rokov.
Prosím info. Ďakujem.

Penzión Štrba

Dobrý deň pani Jurašiová,

osoby staršie ako 15 rokov majú ceny ako dospelé osoby.

S pozdravom a úctou

Ing. Ján Groman
majiteľ ubytovacieho zariadenia

Jaja

Dobry den – prosim vas, na ranajky tepla strava na obkednavku znamena co? Ze napr.parky alebo vajicko si treba doobjednat? A vecere su na vyber z viacerych jedal? Je v tom aj polievka? Dakujem

Penzión Štrba

Dobrý deň, na raňajky je studený bufet + kvôli čerstvosti si je možné doobjednať jedno teplé jedlo ako napr. vajíčka, prípadne párky. Na večeru je polievka a hlavné jedlo + ovocie + nápoj

Martin Pavlovčák

dobrý večer, poprosím cenovú ponuku na dve noci 2 + 2 deti vo veku 10,13 rokov s polpenzoiu. termín 18–2 – 21.2. dakujem

Penzión Štrba

Dobý večer pani Oravcová,

cez veľkú noc máme veľkonočnú ponuku na 3 noci za 199e

V cene balíčku
3× ubytovanie pre 2 osoby v izbe štandard s farebným TV prijímačom a rádiom
3× raňajky formou studeného bufetu + teplé jedlo na objednávku pre 2 osoby
3× servírovaná večera s nápojom pre 2 osoby
1× 1 hod. vstup do privátnej RELAX zóny so sviečkami pre 2 osoby (infra sauna + vírivka) – termín je nutné objednať na recepcii
fľaša vína na izbe
parkovanie, wifi
10% zľava do aquaparku Vrbov
možnosť zakúpenia Tatry Card – zľavovej karty na rôzne atrakcie v regióne Vysokých Tatier
1× dieťa do 6 rokov: zdarma (bez nároku na lôžko a stravu)
detský kútik

V prípade ďalších otázok ma môžte kedykoľvek kontaktovať mailom alebo telefonicky na 0907 125 436

S pozdravom

 Groman

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore