Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prirodzené omladenie vlastnou plazmou vďaka Drakula terapii

4,7 / 5 ND3D, s.r.o. Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Júlia BREUEROVÁ

Dobry den, ked si kupim 3 poukazy 23.4., budeme sa moct dohodnut na terminoch ich pouzitia aj po 17.5., tak ako ste uz pisali jednej kliente.

ND3D, s.r.o.

Prosím kontaktujte ma na čísle 0948 336 252, dohodneme sa a všetko Vám vysvetlím . Ďakujem 😊

Mária

Dobrý deň, ak by som si zakúpila teraz 3 kupóny naraz a chcela ich využiť trikrát za sebou po mesiaci, akceptovali by ste mi posledný kupon aj v máji? Ked by som prvý využila teraz v marci? Ďakujem za odpoved Mária

ND3D, s.r.o.

Dobrý deň, prosím kontaktujte nás na čísle 0948 336 252 aby sme sa dohodli. Ďakujem, ND3D estetik

Oľga Tirpáková - Rauchová

Mám 74 rokov. Je to vhodná terapia aj pre vyšší vek?

ND3D, s.r.o.

Áno samozrejme , terapia je vhodná na akýkoľvek vek.

Ivana

Dobrý deň aký je odporúčaný počet opakovaní. Ďakujem za info

ND3D, s.r.o.

Dobrý deň, odporúčané sú tri sedenia s odstupom 3–4 týždne.

Michaela

Dobry deň.
Vykonáva spomínané ošetrenie doktorka? Ďakujem.

ND3D, s.r.o.

Dobrý deň, ošetrenie vykonáva certifikovaná zdravotná sestra s praxou v dermatológii, estetike a plast.chirurgii a príslušným VŠ vzdelaním.

Zanet

Dobrý deň,
Do kedy sa dá zakúpiť kupón na ošetrenie?
Dakujem

ND3D, s.r.o.

Dobrý deň , akcia na stránke zľavomat prebieha 2 mesiace, počet kupónov je však obmedzený. Preto odporúčam si kupón zakúpiť a rezervovať si u nás termín aký Vám vyhovuje . Ďakujem, ND3D estetik

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore