Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nový strih, farba, melír a regenerácia pre vaše vlasy

4,4 / 5 Kaderníctvo - K & M Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Eva

Hello, I Wanted To The Third Offer Of Highlights And The Regenerative Cure Mask. But I also want to cut my hair. Can we mix the two together and come up with some kind of offer?

Zlavomat.sk

Hello, Eva,

thank you for your question. For more information, please contact the salon on the +421 908 748 544.

Have a nice day.

Miroslava Tokárová

Dobrý deň, rada by som vedieť akú značku farby používate.
Ďakujem za odpoveď.

Kaderníctvo - K & M

Talianska Fanola

Zuzana Brliťová

Dobrý deň,chcela by som Farbenie a regeneračná maska (všetky dĺžky vlasov)+podstrih­nutie(dlhé vlasy)-aka bude cena? Ďakujem,Z.

Kaderníctvo - K & M

Dobrý deň druhá varianta je farbenie môžte si ju zakúpiť . Strihanie vlasov sa dá doplatiť v kadernictve podľa platného cenníka.

Anka

V cene farby je aj strih a fukana?

Kaderníctvo - K & M

Dobrý deň je to vypísané v kupóne aj na zlavomatovej stránke nižšie uvedené (V Cene) Pozrite si či Vám to vyhovuje, je tam uvedená aj otváracia doba.

Dominika Machová

Dobrý deň, mám záujem o zakúpenie tohto vouchera, mám polodlhé vlasy a vyrasté blond ombre z hnedých vlasov. Chcem ho posunúť vyššie a dať si vlasy na svetlejšiu blond. Ktorú alternatívu si mám objednať ?

Kaderníctvo - K & M

Dobrý deň Ombre nemáme v ponuke. Pekný den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore