Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Online kurzy angličtiny, francúzštiny, nemčiny či španielčiny

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
JANA SUKOVSKA

dobrý deň,mala by som záujem o online kurz nemčiny za 14 eur , ale nakoľko je tam registrácia možná len do 22.4.2019 nieviem či je ešte stále možnosť si ho zakúpiť , dakujem za odpoved .
Sukovska

Cambridge Institute

Ak je stále možné si ho kúpiť, môžete to urobiť a ja vám pomôžem otvorením nového dátumu začiatku. Akonáhle si ho kúpite, napíšte na tento e-mail: m.gutierrez@institutocambridge.org

Miroslava Marhevkova

Dobry den,

neviem,do akeho kurzu sa mam zaradit.Viete mi poradit? Ake su rozdiely medzi B1– I,B1– II…?

Dakujem

 Mirka

Cambridge Institute

Aby ste sa zaregistrovali, musíte vykonať test úrovne pal. Týmto spôsobom budete vedieť, akú úroveň vedomostí máte o jazyku. Rozdiel medzi jednou úrovňou a druhou je stupeň vedomostí a ťažkostí. Tieto úrovne sú v súlade s CEFR (Spoločný európsky referenčný rámec pre jazyky). Ak máte ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať medzinárodného študijného poradcu
m.gutierrez@institutocambridge.org .

S. Svetlikova

Dobry den, aky je rozdiel medzi vseobcenym kurzom AJ, ked ten ma 180 hodin
a intezivny ma len 120 hodin. ? Uvedena cena je za cely kurz?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Uvedená cena je za počet hodín. Pre bližšie info odporúčam kontaktovať poskytovateľa služby: m.gutierrez@institutocambridge.org

Pekný deň prajem.

Cambridge Institute

Cena je za celý čas. Rozdiel medzi kurzom 120 hodín a 180 hodín je počet úrovní na štúdium za 120 hodín študovať 2 moduly, v 180 hodín 3 moduly.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore