Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Marinované bravčové rebierka s pivom alebo burger v novom Staničnom Pivovare

4,8 / 5 Staničný Pivovar Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Pavol

Vidím, že burger je vypredaný. Chcel som práve zakúpiť pre seba a priateľov, že zajtra prídeme. Je to len nejaká chyba, alebo už dnes nebudú?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Pavol,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Žiaľ, voucher na burger sa už vypredal do konca trvania ponuky. Veríme, že objavíte inú ponuku, ktorá Vás zaujme.

Prajeme Vám pekný deň.

Jaroslav

Ako vyzera ten kupon…v telefo­ne?…,lebo ja som si vybral,zaplatil a došiel mi len v SMS-3D security kod …,ktory platil len do druhého dňa…

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jaroslav,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, kde Vám radi pomôžeme.

Prajeme Vám krásny deň.

Flex

bude ešte burger v ponuke?

Staničný Pivovar

Dobrý deň, áno akciu nanovo rozbiehame, takže si pokojne viete zakúpiť nový voucher :)

Alenka

Dobry den, chcela som zakupit kupon na burger, ale neda sa a pise mi ze Rezervovane a Tip: Skúste sa vrátiť o chvíľu, či niekoho rezervácia neprepadla. V otazke vyssie pisete, ze rezervacia nie je potrebna. Tskze tomuntrosku nerozumiem…Da sa burger aj zabalit a vziat do sebou?

Staničný Pivovar

Dobrý deň, nieje potrebné vytvárať rezerváciu, pravdepodobne nastala malá chyba na webe a samozrejme vieme Vám burger zabaliť aj so sebou :)

Maťa

Dobrý deň, treba sa objednať, alebo stačí prísť s vytlačeným kupónom? Ďakujem

Staničný Pivovar

Dobrý deň,
stačí k nám prísť s kupónom v telefóne, nemusíte ho mať vytlačený a taktiež nieje potrebná ani rezervácia :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore