Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

40. ročník medzinárodného veľtrhu kvetín a záhradníctva FLÓRA BRATISLAVA

4,2 / 5 Výstava Flóra Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Mária Zelenáková

dobrý deň, kúpila som si kvetinku lisi lona po príchode domov začala vednúť, aj keď som ju poliala, stále má zvednuté listy a vyzerá ako by odchádzala. Je možné predávať také kvety ?

Marta Gajdarova

Dobry den prosim vas o kolkej a zajtra.otvara vystava flora dakujem

ssssssss

koľko trvá kým mi pošlete odpoved? Lebo ja tam idem zajtra 6.4.2019 a chcem to vediet čo najskôr.

Ďakujem

ssssssss

dajú sa tam tie kvety aj kúpiť?

ĎAKUJEM

ssssssss

Dobrý deň, Koľko stojí dieťa nad 6 rokov a koľko stojí spolu: 2 dospelí a jedno dieťa nad 6 rokov ?

ĎAKUJEM

Lenka Balogova

Dobry den chcela by som sa spytat daju sa listky kupit priamo v inchebe

Božena Kadlecová

ake je vstupne prima pri brane pre dospeleho a dieta

Ladislav Dubovský

Dobrý deň
Ktorým spojom sa dostanem na výstavisko zo stanice Blumentál.
Ďakujem Karol

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Z Blumentálu sa k výstavnému areálu INCHEBA EXPO dostanete spojom číslo 31 a 80.

Prajem Vám krásny deň.

Andrea

Dobrý večer,ideme na výstavu dvaja dospeli 4.4
2019 keď kúpim listky cez zlavomat stačí mi sms v telefóne alebo vytlačené. Ten listok plati na celý deň? V prípade ,že sa vzdialim z výstaviska a cca za hod.napr
sa vrátim ďakujem za odpoveď

Výstava Flóra

Pekný deň Andrea, stačí sa na bráne preukázať elektronicky, tlač nie je podmienkou.
Lístok je platný na jednorázový vstup.
S pozdravom
 Kulla

Martina

Pekny den prosim Vas kupila som si listok no neprisiel mi mail potvrdzujuci mam este chvilu pockat?

Výstava Flóra

Pekný deň Martina, je potrebné kontaktovať priamo portál zľavomat.sk
S pozdravom
 Kulla

Lea

Dobrý deň dajú sa lístky aj stornovať ?

Výstava Flóra

Pekný deň Lea, je potrebné kontaktovať priamo portál zľavomat.sk
S pozdravom
 Kulla

Jolana Vargova

Dobrý deň. Musím kúpiť vstupenku na konkrétny deň alebo platia vstupenky na všetky dni rovnako. Dá sa kúpiť dvojdňová vstupenka? Potrebujem pre 6osôb. Ďakujem

Výstava Flóra

Pekný deň Jolana, jedna vstupenka predstavuje vstup na jeden ( akýkoľvek ) deň počas výstavy od 4. do 7. apríla 2019
Dvoj-dňová vstupenka nie je k dispozícií.
S pozdravom
 Kulla

Beňová

Majú dôchodcovia zľav ZO JDS

Výstava Flóra

Pekný deň pani Beňová,
seniori nad 70 rokov po predložení OP (platí dátum narodenia do 31.5.1948) majú zľavnené vstupné 4€.
Lístok je predajný na bráne pred vstupom.

S pozdravom
 Kulla

Jarmilka.78

Dobrý deň, prosím, chcem si zakúpiť lístky na Flóru 2019 cez Zlavomat, avšak budeme 2 dospelí a 2 deti 6 a 8r, a v ponuke vstupeniek sa zľavnené vstupenky pre deti nenachádzajú, budem teda musieť tie 2 detské /zľavnené lístky kúpiť priamo pri vstupe na výstavu? Za odpoveď vopred ďakujem a zostávam s pozdravom, Jarmila Kusa, Levice

Výstava Flóra

Dobrý deň pani Kusa, zľavomat žiaľ neponúka túto možnosť a teda 2 detské /zľavnené lístky je potrebné kúpiť priamo pri vstupe na pokladni.
S pozdravom
 Kulla

Jolana Vargova

Som členkou Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov. Budem mať voľný vstup na Flóru po preukázaní sa platným preukazom?

Výstava Flóra

Dobrý deň pani Vargova, žiaľ vstup zadarmo neposkytujeme, zľavnené vstupné si môžete zakúpiť na zľavomate. sk
S pozdravom
 Kulla

Jana Čermáková

Som ZŤP-S a chcem sa opytat na sumu vstupenky a ci musim cakat v rade alebo bude vyhradeny zvlast vstup.
Ďakujem.

Výstava Flóra

Pekný deň Janka, cena vstupenky ZŤP-S je v cene 4€ – lístky si môžete pohodlne zakúpiť aj v sieti Tickerportal a v Zľavomate.
Vyhradený vstup sa snažíme zabezpečiť, zatiaľ Vám však nedokážem túto informáciu potvrdiť.
Ďakujeme.

S pozdravom
 Kulla

Helena

Dobrý deň.Prosím Vás majú držítelia ZŤPS preukazu zlavu?Ďakujem

Výstava Flóra

Pekný deň Helena,
áno – držitelia preukazu ZŤP a ZŤP-S majú zľavnené vstupné v cene 4€.
S pozdravom
 Kulla

Radoslava M

dobry den, ak mam voucher zlavomatu, je tam nejaky specialny vstup, ze netreba cakat v pokladniach?

Výstava Flóra

Dobrý deň prajeme, samozrejme ak máte zakúpený lístok predom nemusíte čakať v rade do pokladnice.
Prechádzate iba hlavným vstupom cez turniket.
S pozdravom
 Kulla

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore