Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Športové dámske legíny s jedinečným slovenským vzorom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

vratenie tovaru

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako postupovať pri reklamácii tovaru. Legíny mi prišli ale o dva rozmery väčšie ako som si objednala. Nie som spokojná a chcem naspäť peniaze. Vopred ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, napíšte nám na náš mail: podpora@zlavomat.sk a situáciu budeme riešiť ďalej. Prajeme Vám pekný deň.

Vlada

Dobry den, prosim k leginam boli aj tricka, uz nie su?Dakujem V

naseslovenske.online

dobry den, budu o par dni, ospravedlnujeme sa za chvilkovy vypadok

Stela Behrová

Konečne nejaká odpoveď. Hoci píšete, že tovar bol vymenený v lehote ! Žiadny som do dnešného dňa neobdržala, a to je už 6 týždňov. Klamstvo na klamstvo!! Myslíte, že sa dočkám?

naseslovenske.online

dobry den, samozrejme, mate zaslane
s pozdravom

Simona Kubušová

Dobrý deň objednala som si tieto leginy bohužiaľ si nepamätám datum a neprišiel mi ani potvrdzujuci email.
Ale peniaze boli poslané
Môj email richtarechova@zoznam.sk
A tel: 0944747830
Mohli by ste ma prosím kontaktovať
Ďakujem

naseslovenske.online

Dobrý deň napíšte na podpora@zlavomat.sk
S pozdravom

Stela Behrová

Osobne odovzdané v TN: 2 ks legíny na výmenu /dodaná nesprávna veľkosť/ dňa 26.3.2019. Určite si pán z Našeslovenské pamätá . Vraj do troch dní budem mať správne veľkosti.
Do dnešného dňa nič nemám, pán nereaguje na emaily, nedvíha mobil.. Ak Vám chýba 20 Euro, tak sa zadrhnite.

naseslovenske.online

Dobrý deň ospravedlňujem sa za dlhšiu dobu ale výmenene mate v lehote…doniesli ste 14.04…vid vás email
S pozdravom

Anna Nováčiková

Prosím vás objednala a zaplatila som legíny. Neprišiel mi potvrdzujúci email. Môžete mi to preveriť. Variabilný symbol 4795634586.Ďakujem. Nováčiková. Prosím zaslať na tento emal ninanovacikova@gmail.com

Anna Nováčiková

Prosím vás objednala a zaplatila som legíny. Neprišiel mi potvrdzujúci email. Môžete mi to preveriť. Variabilný symbol 4795634586.Ďakujem. Nováčiková.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Anna,
ďakujeme za Vašu otázku za záujem o naše ponuky. Potvrdzujúci mail Vám bol odoslaný 13.5.2019 na Váš mail. Prosím skontrolujte si priečinky ako „spam,“ „reklamy“ a „propagácie.“

Prajeme Vám pekný deň.

Dobrovodska

Dobry den,
24.4.2019 mi zbehla platba z uctu za tovar, ktory doteraz neprisiel…ako to mam brat?

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Dobrovodska,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, napíšte nám mail na: podpora@zlavomat.sk a uveďte aj číslo objednávky alebo voucheru, o ktorý sa jedná.

Prajeme Vám pekný deň.

Lucia Blanárová

Dobry vecer,
Chcela by som sa spytat, ci nie su leginy prisvitne, ked sa natiahnu (napr.na maximalmu velkost v danom cisle).
Dakujem

naseslovenske.online

Dobrý deň na toto neviem odpovedať…záleží co nemá presvitat a ako ich natiahnete
S pozdravom

Katarína Červenáková

Zdravím chcem sa opýtať či doručujete aj do zahraničia. Ďakujem

naseslovenske.online

Dobrý deň zatiaľ nie
S pozdravom

Zuzana

Dobrý den,
nemáte prosim v ponuke aj detske cisla?
Ďakujem

naseslovenske.online

Dobrý deň zatiaľ nie
S pozdravom

Blanka Záňová

Dobrý deň chcem sa opýtať či ten vzor vtáčiky na legínach je na boku a či s predu ďakujem.

naseslovenske.online

Dobrý deň vpredu

Marcela Turská

Dobrý deň, 03.04.2019 som si objednala a zaplatila tovar a dnes 24.04.2019 a stále mi ešte neprišiel. Čo mám robiť? M.Turská Žilina

naseslovenske.online

dobry den, tovar mate od 16.04 na poste , cislo zasielky som odpisal na zlavomat RE261353245SK
s pozdravom

Barbora Bjaloncikova

Dobry den, az po zaplateni som si vsimla, ze som si zvolila iny vzor ako som chcela. Mozem to este zmenit? Zo vzoru Cicmany na vzor Vtaciky. Dakujem za odpoved

naseslovenske.online

Dobrý deň napíšte do mailu
S pozdravom

Jaro

Dobry
Aj musim potom spravit obj alebo netreba?

naseslovenske.online

Dobrý deň objednávky sú automaticky
S pozdravom

Eva

Dobry den, prosim Vas, ako mam uskutocnit platbu, ked po kliknuti na Dokoncit a zaplatit mi vypise Platba sa nepodarila ani po mnohych opakovaniach? A kde je mozne zadat rozne velkosti z jedneho motivu v 1 objednavke? Vopred dakujem za odpoved. Zdravi Eva

naseslovenske.online

Dobrý deň toto neviem zodpovedať napíšte na podpora@zlavomat.sk

michal novotny

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na veľkosti. Nejaký tabuľkový rozmer. ďakujem.

naseslovenske.online

dobry den, je napisane v popise
s pozdravom

Lucia

Dobrý deň chcela by som objednať na jednu objednávku S a Xl je taká možnosť? Či musím zvlast

naseslovenske.online

Dobrý deň môžte spolu
s pozdravom

platba

Ale cislo mam napisat pod PSC??

naseslovenske.online

Dobrý deň ak myslite telefónne netreba..doručenie je poštou ako doporučená zásielka
S pozdravom

Veronika Cverckova

Dobrý deň, majú vysoký pás?

naseslovenske.online

Dobrý deň 3.5 cm

Martina

sú bezsvove?

naseslovenske.online

Dobrý deň nie ..sú klasické bavlnené leginy
S pozdravom

Hana Čipková

Dobrý deň, chcem sa opýtať, prečo nemáte aj možnosť platby dobierkou? Nemám internet banking ? Ďakujem za odpoveď.

naseslovenske.online

Dobrý deň platíte na zlavomate a tovar zasielame ako predajca
S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore