Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Predĺžený víkend v Taliansku na Palmovej riviére – San Benedetto del Tronto

4,7 / 5 CK Agama Taliansko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Mária

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať o koľkej tam budeme ráno, koľko približne trvá cesta. Ďakujem.

CK Agama

Dobrý deň,

Príchod je plánovaný medzi 8.00 a 9.00 ráno.
Cesta trvá cca 14 hodín.

S pozdravom
CK AGAMA

Lýdia Kubišová

Dobrý deň, prosím Vás mám záujem o 2 miesta, píšete že máte iba jedno. Ďakujem,

CK Agama

Dobrý deň,

Momentálne sú voľné ešte 3 miesta.

Skúste zájazd zakúpiť teraz.

S pozdravom
CK AGAMA

Edita Demeterova

Dobry den bol ešte jeden termin od 31jula do 4-ho augusta ak sa nemylym ten termin je vypredany???

CK Agama

Dobrý deň,

Predávame už iba tento termín, ešte máme pár voľných miest.

S pozdravom
CK AGAMA

Ela

Dobry den, nebudete mat termin cca. od 25. alebo 26.8.? Dieta 14r. potrebuje voucher alebo staci pristelka, 2 dospely plus pristelka, cena? Dakujem.

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ nebudeme. Dieťa potrebuje voucher tiež. Pekný deň

Alexandra

Dobrý deň, ako ďaleko je hotel vzdialený od pláže ?

CK Agama

Dobrý deň,

Hotel je vzdialený cca 500 metrov od mora, pláž má celkovú dĺžku cca 6 km, takže podľa toho kde budete, je aj vzdialenosť od pláže.

S pozdravom
CK AGAMA

Milka Černická

Chcem sa opytat preco az vecer ,do hotela myslim si ze je zaplatene od 10 hodiny to sa nemozme zlozit a tak ist na plaz ,ci na parkovisku v kufru budem zhanat veci na plaz, dakujem za odpoved

CK Agama

Dobrý deň,

Zo zákona musia vodiči robiť 9 hodinovú prestávku, preto nie je možné ísť na hotel.
Prípadne aj keby sa šlo na hotel, tak by ste stratili cca 3 hodiny z kúpania.
Väčšina hotelov má check in až poobede, čo je prípad aj tohto hotela.

S pozdravom
CK AGAMA

Livia

Dobry den chcela by som sa spytat ci sa na plaz plati a tiez za slnecniky a sprchy.dakujem

CK Agama

Dobrý deň,

Cena slnečníka s lehátkom plus sprcha a wc v plážovom klube je od 20 Euro na deň.

S pozdravom

Juraj Domeny

Ďakujem za odpoveď, ešte jednu otázku by som mal…keď dorazíme ráno cca o 8:00 kedy nás ubytujú a do kedy musíme opustiť izby..aby človek vedel že kde bude mať veci atď..ďakujem

CK Agama

Dobrý deň,

Ubytovanie na hoteli je plánované až vo večerných hodinách, takže sa tam pôjde iba prespať. Odchod z hotela je ráno po raňajkách cca o 9.00. Na pláži sú sprchy aj reštaurácie, takže nie je problém sa tam pripraviť na spiatočnú cestu.

S pozdravom
CK AGAMA

Juraj Domeny

Dobrý deň, vedeli by ste mi poslať meno hotela kde by sme boli ubytovaný?
Ďakujem.

CK Agama

Dobrý deň,

Hotel sa volá Quadrifoglio.

S pozdravom
CK AGAMA

peter parana

Zdravím viete mi povedať 1 dospelý a 1 dieťa 11rokov

CK Agama

Dobrý deň, je potrebné zakúpiť 2ks voucherov. Pekný deň

Milka Černická

Dovolenka kupena viete mi priblizne tiez povedat cas na Slovensko a hlavne ma zaujima ten doplatok za jednu izbu kedy treba dopalatit, Dakujem

CK Agama

Dobrý deň,

Po nahlásení voucheru obdržíte zmluvu o zájazde v ktorej budú pokyny k platbe za 1-lôžkovú izbu.

Návrat na slovensko je plánovaný v ranných hodinách v závislosti od aktuálnej dopravnej situácie.

S pozdravom
CK AGAMA

Milka Černická

Dobry den ,viete mi povedat odchod z Bratislavy nakolko cestujem tam .

CK Agama

Dobrý deň,

Plánovaný odchod z Bratislavy je nasledovný:

18:15 Bratislava – Bajkalská ulica, parkovisko medzi športovou halou Hant Aréna a 3 vežami.

S pozdravom
CK AGAMA

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore