Často sa pýtate:Ako uplatniťDetiPríplatkyStorno podmienky

Martina

Dobrý deň, máme záujem u Vás o pobyt na 2noci s polpenziou :2osoby, 1 dieťa (15r.) s možnosťou uplatnenia rekreačného poukazu od zamestnávateľa v termíne Máj /Jún (víkendový pobyt). Ďakujem za odpoveď.

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, žiaľ v mesiaci máj/jún už nemáme voľné kapacity na víkendový pobyt. Voľné kapacity sú ešte cez týždeň. S pozdravom Ivana Švantnerová recepčná

Samuel Krištofič

Dobrý deň je možnosť ubytovania aj s dvomi psami za príplatok? Ďakujem.

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, je možné prísť aj so psami, poplatok je 10€/noc/ pes. Pri rezervácii treba uviesť že prídete aj so psami.
S pozdravom Eva Hôrčiková recepcia

Martina

Dobrý deň, máme záujem u Vás o pobyt na 2noci s polpenziou :2osoby,1 dieťa (15r.)s možnosťou uplatnenia rekreačného poukazu od zamestnávateľa. Prosím o zaslanie voľného termínu a cenovej ponuky. Ďakujem za odpoveď.

Hotel Bystrá***

Dobrý deň , prosím Vás aspoň mi priblížte termín pobyt (mesiac) poprípade či máte záujem o víkendový pobyt alebo pobyt cez týždeň.

Ďakujem

Martin

Dobry den ake su otvaracie hodiny vodneho a saunoveho sveta a v den odchodu smu sa pouzit?

Hotel Bystrá***

Dobrý deň , wellness je otvorené od 10:00 do 22:00, samozrejme v deň odchodu môžte navštíviť wellness, check out je do 11:00 , po odovzadní kľúčov od izby môžte ešte do 12:00 navštíviť wellness. :)

Milan Horváth

Dobry den. Radi by sme vyuzili ponuku v termine 12.5.-17.5.2019. Je mozne zakupit tento pobyt spojenim 2 kuponov (na 4 dni a 3 dni) v celkovej hodnote 498 EUR a ci by bolo mozne vystavit doklad pre zamestnavatela pre ucely vyuzitia rekreacneho poukazu.Izba typu standard je s balkonom?Da­kujem.Horváth

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, pán Horváth. Ohľadom rezervácie, prosím, kontaktujte priamo recepciu hotela: 048/619 52 53 alebo recepcia@hotelbystra.sk. Spojenie kupónov je možné, avšak v takomto prípade budú vystavené dve faktúry (každá k jednému voucheru). Izba STD je bez balkóna. Je možné rezervovať izbu s balkónom podľa dostupných kapacít. S pozdravom recepcia Hotel Bystrá

Bronislava Kosťová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte v ponuke detskú postielku, a koľko stojí noc?? Ďakujem

Hotel Bystrá***

Dobrý deň p. Kosťová, detskú postieľku Vám vieme pripraviť na izbu grátis. :)

S pozdravom Ivana Švantnerová recepčná

Eva

Dobry den.mam zaujem o pobyt pre 2 osoby a dieta do 3r.v datume 28.4–2.5.mate volnu izbu?dakujem za odpoved

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, v tomto termíne už nemáme voľnú izbu. V prípade záujmu Vám rada preverím dostupnosť iného termínu.

S pozdravom Team Hotel Bystrá***

Jakub

Dobri deň chcem sa spitat z manželkou by sme chceli ubytovanie v dátumoch 3.5.19–5.5.19 (3 dni)

Ponuka vocherou nám nevyhovuje Vite nás ubytovať v tochto dňoch a spraviť nám víkendovú ponuku divnú ako he vocher č.1 ?

Za odpoved dakuhem

Hotel Bystrá***

Dobrý deň z Hotela Bystrá,

vo Vami požadovanom termíne 3–5.5.2019 sme kapacitne plne obsadení. V prípade záujmu Vám rada preverím dostupnosť iného termínu.

S pozdravom Team Hotel Bystrá***

ĽUDKA

Dobrý deň, máte v hoteli aj apartmány alebo rodinné izby? Teda aby bola oddelená spálna s obývačkou,po­prípade aké sú potom doplatky ju pobytu na 2 noci. Ďakujem

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, pani Ľudka. Hotel disponuje apartmánom, ktorý však nemá oddelené miestnosti dverami, medzi spálňovou a obývačkovou časťou je prechod, za apartmán je príplatok 50 €/noc. Prípadne sú k dispozícii rodinné izby s možnosťou troch pristeliek, avšak jedná sa o jednu priestrannú izbu – izby s využitím prísteliek sú účtované len doplatkom za prístelky. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na adrese recepcia@hotelbystra.sk alebo na telefónom čísle 048/619 52 53. Ďakujeme, tím Hotela Bystrá.

peter beladic

Dobrý deň, je možnosť stráviť 4 noci a 5 dní v týždni v máji od nedele resp.pondelka ? Poprosím aj o cenu,z toho pre jedného aj s obedom t.j.plná penzia.Ďakujem

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, je možnosť zakúpiť voucher na 4 dni/3 noci a doplatiť si za štvrtú noc, prípadne využiť nás pobytový balík. Pre bližšie informácie kontaktujte recepciu hotela na adrese recepcia@hotelbystra.sk alebo na telefónom čísle 048/6195253. Ďakujeme, tím Hotela Bystrá.

Anna Zilinkova

Dobry den mali by ste volny termin 29.7do 2,8 2 dozpeli a dieta 8 rokov a poprosim cenu

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, pani Zilinková, ďakujeme za Vašu otázku, avšak ohľadne voľných kapacít a cenových ponúk, prosím, kontaktujte recepciu hotela na adrese recepcia@hotelbystra.sk. Ďakujeme, tím Hotela Bystrá.

Andrea Hordosy

Dobry den prajem mate este volne izby v termine 18–22.4. Potrebovalu by sne 2izbi pre 1×3clennu a 1×4clennu rodinu.dakujem

Hotel Bystrá***

Dobrý deň p. Hordosy, žiaľ v tomto termíne už máme plne obsadený hotel.

V prípade záujmu o iný termín nás neváhajte kontaktovať :)

S pozdravom Ivana Švantnerová recepčná

Jan Kocisko

Dobrý den, vojdu 2 deti ( 4 r a 1 r) do jednej izby s dospelými? Vidim, že za deti do 6 rokov sa nedoplaca, ale budu potrebne nejake ine doplatky?

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, pán Kocisko, Izbu prispôsobíme počtu osôb, samozrejme, bez doplatku. S pozdravom Tím Hotel Bystrá

Kvetka

Dobry den. Chcem sa opytat, ci je mozne rezervovat si termin na maj uz teraz a do kedy najneskor sa da stornovat a ci sa vobec da stornovat a ci je stornacia spoplatnena.
Dakujem za Vasu odpoved.

Hotel Bystrá***

Dobrý deň p. Kvetka, Samozrejme si môžete rezervovať termín už aj na máj. Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 5 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebonedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá.Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-maile podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

S pozdravom Tím Hotel Bystrá

Jana Brindová

Dobrý deň, Hodiny pre návštevníkov welnes su od-do?

Hotel Bystrá***

Dobrý deň. Wellness je otvorený denne od 10–22.00 hod.

S pozdravom tím Hotel Bystrá

Kvetka

Dobry den.
Rada by som sa opytala, kolko by stal pobyt od 13.5.2019 na 8 dni a kolko na 10 dni, ci je to vobec na tolko dni cez zlavomat pre dve osoby s polpenziou.
Dakujem za odpoved.

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, pani Kvetka. Ďakujeme za prejavený záujem o Hotel Bystrá, pobyt cez zľavomat je možný aj na 8 či 10 dní vrámci doplatku za ďalšie noci k zakúpenému vouchru, avšak závisí to od voľných kapacít, pre informáciu ohľadom voľných termínov kontaktujte, prosím, recepciu (recepcia@hotelbystra.sk). S pozdravom Hotel Bystrá

Lesák

Prosím Vás, kedy sa zaplatí doplatok za 6-ročné dieťa (25€/noc), keď sa taká možnosť pri objednávke v košíku vôbec nenachádza a stále žiada zaplatiť cenu ako pre dve osoby? Bude doplatok zohľadnený v celkovej sume rekreačného príspevku? Ďakujem.

Hotel Bystrá***

Dobrý deň z hotela Bystrá,

príplatok za dieťa na prístelke budete doplácať na recepcii. Doplatok za dieťa bude zohľadnený v celkovej sume rekreačného príspevku. Túto možnosť si však musíte pri kúpe kupónu vybrať v ponuke. Ak si ju nevyberiete už pri kúpe, dodatočne už táto možnosť nebude možná. Pre viac informácii, nás neváhajte kontaktovať na adrese: recepcia@hotelbystra.sk alebo telefonicky 048/6195253. S pozdravom Eva Hôrčiková recepcia

Liv

Dobry den, kolko by stal pobyt na 4 dni (4.4. –7.4) s polpenziou a wellnesom pre jednu osobu? Dakujem za odpoved

Hotel Bystrá***

Dobrý deň, pre túto informáciu nás prosím kontaktujte na adrese: recepcia@hotelbystra.sk

Zľavomat pobyty pre 1 osobu neponúka.

S pozdravom team Hotel Bystrá

Späť na detail ponuky

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.