Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pokojný pobyt na Liptove pre páry alebo rodiny s deťmi s mini wellness a záhradou na relax

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Penzión Pod Kriváňom Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
ivana

Dobrý deň, chcem sa opýtať či máte voľné na 3,4,5,6.maj na tri noci pre dve rodiny, jedna 5-clenna (2 dospelí ,3 deti – 6,3 a0 r.) A druhá 4 clenna ( 2 dospelí 2 deti- 6 a 2r.) O aký tip izby by sa jednalo a nakoľko som astmaticka, či sú na izbe koberce. Ďakujem

Penzión Pod Kriváňom

Dobrý deň! Bohužiaľ vami zvolený termín je už beznádejne obsadený. Nemôžeme vás ubytovať.

evica

Ten apartmán na záhrade by mohol byť skvelý 🙂 … takže otázka – 5× dospelý, 4× deti (5,7,10 @12 rokov).. 3 noci – koľko by vychádzal pobyt, prosím Vás? Vďaka…

Penzión Pod Kriváňom

Dobrý deň! Máte tam varianty, samozrejme podľa dostupnosti, si navolte termíny. Je možné, že požadovaný typ apartmánu môže byť už obsadený.

Eva Vernarská

Dobrý deň.
Chcela by som opýtať, keby sme boli 2 rodiny – jedna 4-členná a druhá 5-členná – aké su možnosti zakúpenia pobytu u vás, prosím Vás? Ďakujem…

Penzión Pod Kriváňom

Dobrý deň!
Buď pobyt v 4 ložkovom apartmáne ( resp. apartmáne na záhrade ) 2 x – jeden je trošku väčší vyspí sa tam aj 5 osôb, takže dva tieto apartmány. Druhá možnosť, 4 lôžkový, 3 ložkový a 2 lôžkový.

Darina Domankusova

Dobrý deň chcela by som sa spýtať koľko by stál pobyt pre dve osoby na tri noci a ci každý apartmán má zvlast vchod.

Penzión Pod Kriváňom

Dobrý deň! Nie, apartmány v penzióne nemajú vlastný vchod.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore