Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Profesionálne fotenie dospelých, detí či tehotných žien

4,8 / 5 Violet.graphics Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Gabriela

Dobry den, prosim Vas je mozne fotenie aj s mesacnym babatkom? Dakujem,
 Gabika

violet.graphics

Samozrejme

Martin Galbička

Dobry den, Chceli by sme sa odfotit rodina 6 ludi plus dieta. Je to mozne? ak ano za aku cenu

violet.graphics

áno, je to možné, vyberte si prosím balík fotenia podľa toho, koľko chcete výsledných fotiek

Domini Domini

dobry den, chcem sa spytat, ci mozete aj odovzdat vsetky nafotene fotografie (neupravene) z celeho fotenia (napr. na usb kluc ci cez wetransfer,a pod.)?
a este by som sa chcela spytat, co odporucate,aky druh fotenia, ak mame 2r dcerku, ja som tehotna + manzel bude pritomny. Mate v ponuke viacero variantov, tak ci sa neda nejaky „variant vyskladat“, napr. 60min fotenie – kombinacia rodinneho+teho­tenskeho fotenia? a aka by bola cena. Dakujem vopred. aci je mozny u vas parkovat. pekny den.

violet.graphics

Dobrý deň, parkovať sa dá v okolí, po 16tej a cez víkendy aj rovno pred budovou. Cez pracovnú dobu je to trochu horšie.
Neupravené fotografie neodovzdávam.
Najlepšie by bolo pre vás asi rodinné fotenie, tam máte hodinové fotenie a 15 fotiek v cene.
 ali

Lujza

Dobrý deň chcem sa opýtať fotenie bábätok je od akého veku ? Je možné fotiť aj novorodenca ?

violet.graphics

Dobrý deň, áno, je to možné.
ali

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore