Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Jarný a letný pobyt v srdci Vysokých Tatier v Penzióne Alex, Nová Lesná

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Penzión Alex Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Tomaš Kováč

A ešte pod otázka kedy máte voľný termín najneskôr do 9.9.2019?

Penzión Alex

Dobrý deň, voľné je už len v termíne od 7.9–9.9.2019.
S pozdravom penzión Alex

Tomaš Kováč

Dobrý deň mám otázku, máme takmer 2 ročné dieťa mohli by sme snim ísť bez doplatku alebo si musíme doplatiť? Nepotrebuje pristelku spáva s nami.

Penzión Alex

Dobrý deň, tak ako je uvedené v doplatkoch za deti, deti do 2,99 roka majú ubytovanie bez nároku na lôžko zdarma.
S pozdravom penzión Alex

Timea Pálová

Dobrý deň, chcem sa spýtať,máte ešte voľný termín od 01.09 do 03.09 pre 2 osoby? ďakujem za odpoveď.

Penzión Alex

Dobrý deň, vo vami požadovanom termíne máme ešte voľnú poslednú izbu.
S pozdravom penzión Alex

Magdaléna Mináriková

Dobry den,mate este volny termin od 20.7.-25.7.?Mame zaujem o rodinnu izbu s kuchynkou.Dakujem za odpoved.

Penzión Alex

Dobrý deň, voľnú máme už len štvorlôžkovú izbu bez kuchynky v termíne od 23.7–27.7.2019.
Na spoločnej chodbe sa nachádza chladnička, mikrovlnka, kanvica, poháre, taniere, príbory…
S pozdravom penzión Alex

Barbora

dobrý deň. , chceli by sme sa u vás ubytovať dve osoby od 20.8 – 26.8 máte ešte voľné ? ďakujem za odpoveď

Penzión Alex

Dobrý deň, bohužiaľ dvôjlôžkovú izbu máme voľnú len do 23.8.2019
S pozdravom penzión Alex

Michaela

Dobrý deň,
nenašla som najbližší voľný termín.
Poprosim o informáciu.
Ďakujem.

Penzión Alex

Dobrý deň, napíšte nám prosím na info@penzionalex.sk pre koľko osôb máte záujem a o ktorý termín a my vám spätne odpovieme.
S pozdravom penzión Alex

Milan Hujsa

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať akým spôsobom by sa dal zakúpiť voucher pre tri osoby. Ďakujem

Penzión Alex

Dobrý deň, je potrebné si zakúpiť voucher pre dve osoby podľa počtu dní a tretia osoba sa dopláca na mieste.
Všetky doplatky nájdete na Zľavomate.
S pozdravom penzión Alex

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore