Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tichý a komfortný hotel v centre Prahy: 3 dni s raňajkami

4,2 / 5 Hotel Abri Praha - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jan

Prosim vas izba ma svoju klimatizaciu ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jan,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Prosím, daný hotel poskytuje kúrenie s vlastnou reguláciou na izbách a na niektorých aj klimatizáciu. Prosím, ak si želáte izbu s klimatizáciou, kontaktujte hotel e-mailom na: boscolo@tiscali.cz a zažiadate si o takúto izbu. Chcem Vás však upozorniť, ak je daná izba za príplatok, tento doplatok je podľa hotelového cenníka, nakoľko klimatizované izby nie sú garantované v ponuke.

Prajeme Vám pekný deň.

Nikola Sivičeková

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, od ktorej hodiny ráno servírujete raňajky?.., nakoľko posledné ráno musím odísť z hotela najneskôr o pol 8 .. Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň Nikola,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Prosím, pre bližšie informácie ohľadom pobytu kontaktujte priamo hotel na tel.čísle: +420 222 540 705

Prajeme Vám pekný deň.

Mária B.

Dobrý deň,
mňa zaujíma ako vyzerá presne izba Standard. Pretože na oficiálnej stránke hotela nie je presný popis pri foto aká to je. Aj v tejto ponuke na Zľavomate to chýba. Tá úvodná foto je izba Standard? Ďakujeme za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mária,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Izba standard je zrejme tá na prvej fotke, ktorá je nižšie v ponuke. Pod touto fotkou je taktiež aj vybavenie izby.

Prajeme Vám pekný deň.

Vlasta Loučková

Dobry den .
Chcela by som telefonicky nejake informacie ohladom pobytu ale telefon s cislom ktory je na stranke neexistuje

Zlavomat.sk

Dobrý deň Vlasta,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Prosím, skúste ich kontaktovať na tomto tel.čísle: +420 606 622 978 Ak by sa komunikácia aj tak nepodarila, prosím, kontaktujte nás e-mailom na: podpora@zlavomat.sk

Prajeme Vám pekný deň.

monika mesikova

Dobrý deň nachádza sa v izbách aj balkón alebo terasa ďakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň Monika,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Žiaľ, hotel neponúka izby s balónom ani terasou. Ďakujeme za pochopenie.
Prajeme Vám pekný deň.

Emília Kravcova

Dobrý deň chcem sa spýtať ci by ste mali volne dve izby v termíne 3.6 až 5.6 alebo 7.6 až 9.6 ďakujem za info. Pekný deň.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Emília,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, ohľadom dostupných kapacít hotela, kontaktujte priamo hotel na tel.čísle: +420 222 540 705

Prajeme Vám pekný deň.

Jozef

Zdravim, mám záujem o pobyt u Vas na tri dni, dve noci s 2 deťmi 4 a 5 rokov aká by bola cena ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jozef,
ďakujeme za Váš záujem o naše ponuky! Prosím, deti do 8,99 rokov sú zdarma, avšak bez nároku na lôžko alebo stravu. Prístelka pre osoby staršie ako 9 rokov za 990 Kč / pobyt aj s raňajkami. Prosím, ohľadne akýchkoľvek otázok kontaktujte priamo hotel na tel.čísle: +420 222 540 7­05 alebo kontaktujte nás na tel.čísle: +421 232 117 321
Prajeme Vám pekný deň.

Ingrid Vorosova

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ci sa nedá zaplatiť pobyt aj bankovým prevodom na cislo účtu. Stále mi to ukazuje iba ze sa to dá zaplatiť iba kartou ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ingrid,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Žiaľ, pokiaľ sa jedná o online termín, platba je možná jedine kartou. Pokiaľ by to bol voucher „bez termínu“ tak je možné platiť aj prevodom.

Prajeme Vám pekný deň.

Juraj Lulovič

Len pre poriadok: zariadenie v štýle Biedermeier som na fotografiách nenašiel, je tam izba zariadená v štýle rokoko.

Elena

Dobrý deň,
mali by sme záujem o pobyt na 4noci pre dve =soby od (čiže Vaša ponuka x 2) v termíne 1.5.2019–5.5.2019, bolo by to možné?
Ďakujeme za vyrozumenie

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Elena,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín sa môžete obrátiť priamo na prevádzkovateľa na reservation@hotelbookingprague.cz či na telefóne +420 224 261 577.

Prajeme Vám krásny deň.

Jiří

Dobrý den, nelze koupit pobyt na 3 noci (nebo na 2+1noc)? Děkuji

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jiří,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Momentálne máme v ponuke len pobyt na 3 dni.

Prajeme Vám krásny deň.

Milada Vranikova, Ing.

Dobrý deň.
Mám záujem o pobyt u vás. Keď som si klikla na kolonku vybrať termín, nedovolil mi to systém na tie dni ktoré by som chcela. Mám záujem buď v termine od 7 do 9 júna alebo od 14 do 16 júna. Ale systém mi vyhadzuje deň nástupu buď v stredu alebo v nedeľu. Naozaj nie je možné mať u vás pobyt od piatka do nedele?
Ďakujem Vraniková

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Milada,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. V tom prípade si dostupnosť voľných kapacít na Vami vybraný termín môžete preveriť priamo u prevádzkovateľa na reservation@hotelbookingprague.cz či na telefóne +420 224 261 577 a následne si môžete zakúpiť voucher bez termínu.

Prajeme Vám krásny deň.

Mirka

Dobry den. Chcela by som sa informovat ci mate v hoteli k dispozicii aj detsku postielku nakolka mame 9mesacne dieta. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mirka,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ohľadne tejto možnosti sa môžete informovať priamo u prevádzkovateľa na reservation@hotelbookingprague.cz či na telefóne +420 224 261 577.

Prajeme Vám krásny deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore