Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie vozidla ozónom aj s plnením

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Eva Hiľovská

Dobry den. viem pouzit kupon v hociktorej prevadzke?? napr. Ludvikov dvor
Dakujem.

Supercleaning

Dobry den.Prevadzka je len na Starej presovskej 6.Na Ludvikovom dvore nemame uz prevadzku.S poz­dravom SuperCleaning.

Rasto

Dobry den kupon zahrnuje aj naplnenie chladiva ak tam nemam ani gram chladiva. Ide mi do auta cca 50 gramov.

Supercleaning

Dobry vecer.Ano samozrejme kupon zahrnuje plnenie a dezinfekciu klimatizacie. Do auta vam ide urcite viac ako 50g chladiva.Bezne auta v priemere plnime okolo 500g.S pozdravom SuperCleaning.

Tomas

Dobry den, pravdepodobne mi niekde prepušta klima. Chcem sa opytať ci je zahrnute v kupone aj servis klimy? Popripade niejaky doplatok za opravu? Dakujem Tomas

Supercleaning

Dobry den.Klimatizacie neopravujeme.S poz­dravom SuperCleaning.

Norbert

Zdravím,
prosím je táto prevádzka otvorená aj v sobotu?
Vďaka za odpoveď!

Supercleaning

Dobrý deñ,
Ano je otvorena aj v sbotu ale len v sezone a sezona zacina az v juni takže momentalne v sobotu mame zatvorene.
s pozdravom Centertepovanie

Gabriela Širillová

Dobrý deň.
Viem stornovať voucher? Zakúpila som si dezinfekciu a naplnenie klimatizácie v Košiciach. Voucher nemôžem využiť, pretože v Supercleaning zistili, že klimatizáciu mám nefunkčnú.
Ďakujem

Supercleaning

Dobry den.Samozrejme v tomto pripade je mozne kupon stornovat.Musite napisat na podporu zlavomatu, ze SuperCleaning vam dal suhlas so stornovanim kuponu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore