Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax pre páry aj rodiny v tichom prostredí Liptova v Hoteli Borová Sihoť**

4,2 / 5 Hotel Borová Sihoť** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Anna Danisova

Dobry den,chcela by som sa opytat ako daleko je zastavka d hotels.dakujem

Hotel Borová Sihoť**

Dobrý deň,
najbližšia zastávka je v Liptovskom Hrádku. Približne 20 minút peši od hotela.
S pozdravom
recepcia hotela Borová Sihoť

Zuzana Betakova

Dobrý deň, chcem sa spýtať voľný ternym, 23, 24 a 25 august. Sme 5 deti majú 7, 6 a 5. Polpenzia a raňajky. Poprosím aj vyčísliť. Dakajem Betakova

Hotel Borová Sihoť**

Dobrý deň,
žiaľ, v danom termíne už nemáme žiadne voľné kapacity.

Prajem pekný deň.

Škrovanková

Dobrý deň, prečo mi nejde označiť vybraný termín v auguste, ide iba po 4 júl, v rodinnej izbe.

Hotel Borová Sihoť**

Dobrý deň,
žiaľ rodinné izby sú už plne vypredané. V auguste sa už vôbec nedajú rezervovať.

Pekný deň.

Emília Szabova

Ešte jednu otázku, v ponuke som čítala že neplatí cez Veľkú noc ,ale ja som dala termín zrovna na Veľkú noc.Aka by bola cena tej dvojlozkovej ,dve osoby,4 dni,3no­ci?Vďaka za odpoveď

Hotel Borová Sihoť**

Dobrý deň, je nám ľúto ale Veľkú noc už máme vypredanú. Nabudúce si treba hneď kliknúť na konkrétny variant, nastaviť si dĺžku pobytu na požadovaný počet nocí a napíše Vám to presnú cenu za ktorú si môžete pobyt kúpiť. Budeme radi keď si u nás vyberiete iný termín. Ďakujeme a prajeme Vám pekný deň

Emília Szabova

Dobrý deň máte voľné od 19 .4 do 22.4?Vďaka

Hotel Borová Sihoť**

Dobrý deň, máme voľné ešte dvojlôžkové izby s oddelenými lôžkami a dve rodinné izby. Situácia sa stále mení. Pre aktuálny stav prosím volajte na recepciu.
Ďakujeme

Veronika

Dobrý deň prajem.
Poprosím vás o ponuku pobytu zhruba od 18.4– 23.4.2019
2 dospelé osoby + 3 deti vo veku 13,11,6 rokov

Hotel Borová Sihoť**

Dobrý deň, v danom termíne je voľná rodinná izba alebo apartmán s kuchynkou. Sú tam ale len 4 lôžka. Za apartmán sa dopláca 10 € oproti rodinnej izbe a taktiež sa dopláca za polpenziu. V cenách balíčkov je zarátaná len polpenzia pre 2 osoby.
Prajem pekný deň.

zdenka

Dobrý deň, ktorá zastávka sad je k vám najbližšie zo smeru z Liptovského Mikuláša?

Hotel Borová Sihoť**

Dobrý deň,
najbližšia oficiálny zastávka sad je Liptovský Hrádok a.s..

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore