Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prímorská pohodová dovolenka v Taliansku pre celú rodinu

4,5 / 5 ITAL TRAVEL Taliansko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
JANA MAREKOVA

DOBRÝ DEŇ,V PONUKE PRE RODINU 2+2 SÚ DETI LEN DO 12 ROKOV.AKO TO JE, KEĎ MÁM 2 DETI DO 15ROKOV?ĎAKUJEM

ITAL TRAVEL

Dobry vecer,

poschodova postel v karavane ma dlzku 170 cm, preto uvadzame, ze je lepsie, ked s rodicmi pricestuju deti do 12 rokov. Ak maju Vase deti do 170 cm, pokojne mozu mat aj nad 12 rokov. Skuste posudit, ci Vam to bude vyhovovat a dajte mi vediet. Alebo mi zavolajte a preberieme to.
Dakujem za Vasu spravu a prajem pekny vecer.

Marcela Mikulaskova
ital travel

Marcelka

Dobrý deň chcem sa spýtať na termín od 17.jula do 20.jula je tam písané pre 4 osoby ako môžem pridať piatu?

ITAL TRAVEL

Dobry den,

karavan je vhodny pre 2 dospele osoby a 2 deti. Ale ak ma rodina 3.dieta do 6 rokov, mozu tam byt aj piati. Ak ste v takejto zostave, pokojne to kupte a pridete piati :) Ak mate dalsie otazky, pokojne mi zavolajte na 0907 613 893.

Prajem pekny den.

Marcela Mikulaskova

Marek Kasala

zdravim, dá sa ísť od 13–20 júla ? 2+2 deti …?

ITAL TRAVEL

Dobry den, mam volno len od 13.7.- 16.7.. To je asi malo, vsak?

zuzana Dreveňáková

dobrý deň, ako je to s tým doobjednaním stravy?

ITAL TRAVEL

Dobrý deň pani Dreveňáková,ak by ste mali záujem o stravu, zavoláte mi a doobjednáte ju. Týždňová polpenzia pre dospelého stojí 60 Eur a pre dieťa do 12 rokov 37 Eur.Skúšala som Vám odpísať na mail, ale môj gmail nevie odoslať odpoveď na koncovku azet.Ak chcete, môžte mi cinknúť. Ďakujem a prajem pekný deň.

Marcela Mikulášková

Ľuboslava Fröhlichová

Dobrý deň, cestuje sa tam odkiaľ a kým autobusom?

ITAL TRAVEL

Dobry den, orientujeme sa na klientelu vlastnou dopravou, cize dopravu busom neposkytujeme. Je mi to luto.

Prajem pekny den.

Marcela Mikulaskova

Alexander Nagy

Ake su podmienky rezervacie , 4 dni 4 az 5 cl rodina ? , myslim na ponuku za 159 eur , co vsetko je v cene?

da sa rezervovat bez zakupenie voucheru , ak ano chce m tento termin v auguste 4 dni a 3 noci , dakujem

ITAL TRAVEL

Dobrý deň pán Nagy,

tento pobyt si môžte zakúpiť jedine cez Zľavomat. V cene je zahrnuté ubytovanie pre 4 osoby (poprípade+ 1 dieťa do 6 rokov) na 3 noci, parkovanie pri karavane, používanie spŕch, vstupy na pláž, spotreba energií a služby delegáta. Ak budete mať ďalšie otázky, pokojne píšte, alebo volajte. Budem sa tešiť.

Prajem pekný deň.

Marcela Mikulášková

Lenka Weiss

A aká je vyska poplatku za psa?

ITAL TRAVEL

Dobry den,

v auguste 5,5 Eur za den a v septembri 2,60 Eur za den.

Prajem pekny den.

Marcela Mikulaskova

Lenka Weiss

Dobrý deň, je možné ísť do kempu a na pláž so psom? Mame mix labradora a Stafforda

ITAL TRAVEL

Dobry den,

ano, je to mozne. Plati sa vsak poplatok.

Prajem pekny den.

Marcela Mikulaskova

Dominika

Dobrý deň, dá sa kupón uplatniť aj bez detí, teda len pre dve dospelé osoby?
Vopred ďakujem za odpoveď.

ITAL TRAVEL

Dobrý deň,

áno, dá sa kupón uplatniť aj bez detí. Pokojne si ho môžte zakúpiť, aj keď ste len 2 dospelé osoby.

Prajem pekný deň.

Marcela Mikulášková ITAL TRAVEL

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore